فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش‌ ایران به حمله به‌ عزاداران عربستانی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله تروریستی به مراسم عزاداری عاشورای حسینی در شهر الاحساء در شرق عربستان را که منجر به شهادت و زخمی شدن شماری از مردم بی گناه و عزادار شد، به  شدت محکوم کرد.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرضیه افخم افزود: مراسم عزاداری به  مناسبت سالگرد شهادت مظلومانه اهل بیت پیامبر اکرم (ص)، سنت آیینی مقدسی در جوامع اسلامی است که همواره مورد احترام بوده و از دیرباز دولت ها در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی نیز به این مراسم احترام گذاشته و امنیت عزادران حسینی را تأمین می کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از دولت عربستان خواست، ضمن تأمین امنیت مردم در مراسم و مناسبت های مذهبی عاملان اقدام تروریستی روز عاشورا در الأحسا، شناسایی و مجازات کند.

واکنش‌ ایران به حمله به‌ عزاداران عربستانی

درپی حمله افراد مسلح به یک حسینیه در روستای الدالوة واقع در استان الإحساء در عربستان دستکم شش تن از شهروندان عربستانی شهید و بیش از ۳۰ تن دیگر که بیشتر آنها کودکان بودند،زخمی شدند.

همزمان با این حمله به سمت دو حسینیه در روستاهای القاره و القرین واقع در همین استان تیراندازی شد.

خبرگزاری عربستان گزارش داد، درپی حمله افراد مسلح که صورت خود را پوشانده بودند به روستای الدالوة واقع در شرق عربستان دستکم پنج تن کشته شدند.

جدید ترین مطالب سایت