لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توبیخ و خلع فرماندهان اتمی آمریکا

ارتش آمریکا اعلام کرد، سه فرمانده پایگاه های اتمی این کشور را به علت نداشتن تسلط کافی بر امور، از سمت خود خلع یا توبیخ کرده است.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پنتاگون دو فرمانده پایگاه های پرتاب موشک های اتمی این کشور را به دلیل «نداشتن اعتماد به توانایی های مدیریتی»  آنها، از سمت خود خلع و یک فرمانده دیگر را توبیخ کرد.

بر اساس گزارش روزنامه واشنگتن  پست، سرهنگ «کارل جونز» نفر دوم پایگاه موشکی «فرانسیس ورن» در ایالت وایومینگ، سرهنگ «جیمی کیت براون» فرمانده پایگاه هوایی «میونت من» دو فرمانده  عزل شده و سرهنگ «ریچارد پاگلیوکو» فرمانده گروه عملیاتی پایگاه «مینوت» در ایالت داکوتای شمالی فرمانده توبیخ شده ارتش آمریکا هستند.

سرهنگ جونز به رفتار نامناسب و دون شأن یک فرمانده متهم شد و رفتار زننده با نظامیان زیر دست نیز بخش دیگری از اتهامات سرهنگ «جونز»  بود.

سرهنگ براون نیز به عدم پیگیری امور زیردستان خود و تفاوت قائل شدن میان کارکنان پایگاه تحت امر خود متهم شده است.

سرهنگ «پاگلیوکو» نیز بر اساس تحقیقات داخلی پنتاگون به «ناتوانی در ترویج و حفاظت از اخلاقیات و همچنین عدم توفیق در تضمین رفاهیات زیردستان خود» متهم شد.

این درحالیست که ارتش آمریکا بیشتر افرادی را که به سوء استفاده جنسی متهم می شوند، با اعلام مواردی همچون «نداشتن توانایی لازم» یا «سوء رفتار با زیردستان»، برکنار می  کند.

ماه قبل  نیز روزنامه واشنگتن  پست با انتشار اسنادی فاش کرد که علت اصلی بازنشستگی پیش از موعد سرلشگر «رالف او باکر»، سوء رفتار جنسی و تعرض به یکی از کارکنان زن پنتاگون بوده است.

این در حالی بود که در 28 مارس 2013 اعلام شده بود که علت اخراج باکر، از دست دادن اطمینان به توان وی برای فرماندهی واحد اعلام شده بود.

جدید ترین مطالب سایت