لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به اظهارات مقامات آمریکا

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بر اساس قانون اساسی متن توافق نهایی ایران با گروه ۱+۵ باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از باشگاه خبرنگاران جوان، علاالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر برخی مقامات آمریکا مبنی بر طرح مسائل حقوق بشری و دیگر موضوعات در مذاکرات سه جانبه ظریف، کری و اشتون افزود: با توجه به این که  دهها ساعت تاکنون مذاکرات هسته  ای برگزار شده است ، این مذاکرات تنها در چهارچوب مطالب مربوط به این موضوع بوده، بنابراین اظهارات جدید برخی مقامات آمریکایی نشان می دهد که این کشور در بحث منطقی و مستدل جهوری اسلامی ایران کم آورده است که احساس زیان می کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر قرار باشد که زمانی مسائل حقوق بشری در مذاکرات با آمریکا مطرح شود، پرونده آمریکا در زمینه نقض حقوق بشر در ایران و تضییع حقوق ملت از کودتای 28 مرداد و دهها سال بعد از آن، آن  قدر قطور است که در میز مذاکره جا نمی گیرد.

وی افزود: با توجه به  توافق انجام شده  که مذاکرات در چهارچوب مسائل هسته  ای باشد، اگر آمریکایی ها دچار کمبود مطلب نیستند، بهتر است به تعهدات خودشان عمل کنند.

این نماینده مردم بروجرد گفت: زمان برای باز کردن پرونده نقض حقوق بشر آمریکا درباره  ایران باقی است و این کار باید زمانی انجام شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بخش دیگری از صحبت های خود به ضرورت تصویب توافق نهایی ایران و گروه 1+5 توسط مجلس شورای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس اصل 77 قانون اساسی که تصریح می کند، عهدنامه ها، مقاوله نامه ها، قراردادها و موافقت  نامه های بین المللی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد، اگر زمانی تحت عناوین ذکر شده در قانون اساسی متنی با آمریکا و گروه 1+5 نهایی شود، حتماً باید به تصویب مجلس شواری اسلامی برسد.

جدید ترین مطالب سایت