فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دیدار مدیران کل سیاسی ۱+۵ با اشتون بدون حضور ایران

مدیران کل سیاسی کشورهای ۱+۵ و کاترین اشتون، مسئول هماهنگی تماس ها، امروز جمعه بدون حضور ایران در هتل کوبورگ وین دیدار و گفتگو می کنند. مذاکرات بعدی ایران و ۵+۱، قرار است چهار روز دیگر( ۱۱ نوامبر) در مسقط، پایتخت عمان، برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، امزوز جمعه از دیدار و گفتگوی مدیران کل سیاسی کشورهای ۱+۵ و کاترین اشتون، مسئول هماهنگی تماس ها، بدون حضور ایران در وین خبر داد.

گزارش شده است که وندی شرمن معاون موقت وزارت امور خارجه آمریکا و سرپرست هیات آمریکایی در مذاکرات هسته ای، ساعت 10صبح به وقت محلی اتریش بدون مصاحبه با خبرنگاران وارد محل مذاکرات شد.

آلکساندر لوکاشویچ سخنگوی وزارت خارجه روسیه تصریح کرد که مدیران کل سیاسی 5 کشور عضو دائم شورای امنیت و آلمان امروز جمعه در شهر وین با کاترین اشتون مسئول هماهنگی تماس ها دیدار و گفتگو خواهند کرد.

در این نشست ایران حضور ندارد.

بر اساس این گزارش وی افزود: مذاکرات بعدی ایران و 5+1، قرار است چهار روز دیگر( 11 نوامبر) در مسقط، پایتخت عمان، برگزار شود.

هیات روسی به ریاست سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه دیروز پنجشنبه، وارد وین شدند.

ریابکوف، در این باره تاکید کرد که احتمال رسیدن به تصمیمات مهم در مذاکرات ایران و 1+5 ، رو به افزایش است. همه نشانه هایی که ما از تهران، واشنگتن و پایتخت های اروپایی شنیدیم اجازه می دهد تا تصور کنیم که احتمال برای دستیابی به تصمیمات مهم در روزهای آینده تا 24 نوامبر، رو به افزایش است.

وی افزود: ما مطمئنیم که عزم سیاسی برای دستیابی به توافق وجود دارد. نکته اصلی این است که آیا عزم سیاسی کافی برای غلبه بر شکاف بزرگ موجود در مواضع وجود دارد. نشست هماهنگی که در وین برگزار می شود با هدف حل و فصل این مشکل خواهد بود که برای غلبه بر این شکاف و ایجاد پل چه کاری باید انجام شود.

جدید ترین مطالب سایت