فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مشکل، سانتریفیوژها یا موشک‌های ایران نیست/ ایران عامل بی ثباتی منطقه است

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت: آمریکا نمی تواند با اقدام نظامی برنامه هسته ای ایران را نابود کند. وی ادامه داد: ما توان مقابله با توانایی هسته ای ایران را داریم، البته اگر چنین کاری از ما خواسته شود!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه خبری پرس تی وی، ژنرال مارتین دمپسی، در نشستی که در موسسه «کارنِگی برای صلح بین الملل» برگزار شد، گفت: حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران، فقط ممکن است به طور موقت، در توانمندی های هسته ای ایران اختلال ایجاد کند.

وی تصریح کرد: ما توان مقابله با توانایی هسته ای ایران را داریم، البته اگر چنین کاری از ما خواسته شود. اما اگر لازم باشد برای مقابله با موضوع هسته ای ایران استفاده از ابزار نظامی را بررسی کنیم، این گزینه صرفا برنامه هسته ای این کشور را به تاخیر می اندازد و آن را از بین نخواهد برد.

فرمانده ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت: این سانتریفیوژها یا موشک های ایران نیست که مانع از نابودی برنامه هسته ای این کشور می شود، بلکه سرمایه انسانی که تخصص لازم برای احیای این برنامه را دارد، مانع از بین رفتن برنامه هسته ای ایران است.

آمریکا و رژیم صهیونیستی بارها تهدید کرده اند، به تاسیسات هسته ای ایران حمله می کنند؛ اما ایران همواره گفته است به هرگونه تجاوز به خاک خود پاسخ مناسبی خواهد داد.

مشکل، سانتریفیوژها یا موشک‌های ایران نیست/ ایران عامل بی ثباتی منطقه است

به تازگی هم جان مک کین، یکی از سناتورهای تندروی جمهوری خواه آمریکا در اظهاراتی ضد ایرانی، ایران را به ایجاد بی نظمی و ناآرامی در منطقه متهم کرده است.

وی در گفتگو با شبکه خبری ان.تی.وی، در اظهاراتی ضد ایرانی از سیاست های دولت باراک اوباما در قبال برنامه هسته ای ایران و روند مذاکرات هسته ای انتقاد کرد و گفت: ما اکنون به دنبال بهبود روابط با کشوری (ایران) هستیم که به دنبال ایجاد بی نظمی و ناآرامی در منطقه است که می توان نمونه آن را در یمن مشاهده کرد.

مشکل، سانتریفیوژها یا موشک‌های ایران نیست/ ایران عامل بی ثباتی منطقه است

این سناتور جمهوری خواه مدعی شد: ایران دوست ما نیست، بلکه دشمن مان است.

جدید ترین مطالب سایت