فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روش تازه اعدام داعش/ عبور با موتور از روی اجساد

تروریست های داعش ۳ نظامی اسیر ارتش سوریه را با ضربات لگد به قتل رساندند. فعالان همچنین تصاویری را از عناصر داعش به نمایش گذاشته اند که آنها در حالی که موتورسیکلت سوار شده اند، از روی اجسادی که در خیابان های الرقه افتاده است، عبور می کنند.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از العالم، عناصر گروه تروریستی داعش، سه نظامی اسیر ارتش سوریه را با ضربات لگد به قتل رساندند.

فعالان در صفحه «خبرنگار سوری»، متعلق به گروهی از فعالان شبکه اجتماعی فیس بوک است که خبرها را از طریق خبرنگاران محلی و فعالان رسانه ای منتشر می کند، تصویری را قرار داده اند که گفته می شود در آن، گروهی از اهالی الرقه، به اجبار عناصر داعش، سه سرباز ارتش سوریه را که در نزد آنان اسیر بودند، تا دم مرگ با لگد کتک می زنند.

به نوشته خبرگزاری آناتولی ترکیه، در صفحه های متعلق به گروه داعش در شبکه های اجتماعی آمده است، عناصر داعش سه اسیر نظامی سوری را در میدانی در رقه قرار داده و اهالی را وادار کرده اند که «برای انتقام دین خدا»، آنان را تا حد مرگ کتک بزنند.

این خبر به نقل از فعالان محلی اعلام شده، اما هنوز هیچ منبع مستقلی صحت آن را تائید نکرده است.

فعالان گفته اند، این نظامیان بیش از دو ماه پیش و بعد از احاطۀ داعش بر لشگر 17 و فرودگاه نظامی الطبقه در ریف الرقه، از سوی عناصر داعش اسیر شدند و عناصر داعش در این عملیات به کشتن و اسارت صدها تن از نظامیان سوری دراین بخش ها اقدام کردند.

روش تازه اعدام داعش/ عبور با موتور از روی اجساد

فعالان همچنین تصاویری را از عناصر داعش به نمایش گذاشته اند که آنها در حالی که موتورسیکلت سوار شده اند، از روی اجسادی که در خیابان های الرقه افتاده است، عبور می کنند و در برخی دیگر از تصاویر، اجسادی غیرقابل شناسایی را نشان می دهد که بر روی آنان لکه های خون مشاهده می شود.

فعالان به زمان اجرای حکم کشتن نظامیان سوری با ضربات پا و لگد اشاره نکرده اند و خبرنگار خبرگزاری آناتولی نیز از صحت این تصاویر و گزارش های فعالان به نقل از یک منبع مستقل اطمینان پیدا نکرده است.

به علت محدودیت هایی که گروه داعش در تعامل با رسانه ها ایجاد کرده است، معمولاً هیچ توضیح رسمی از سوی داعش درباره این گونه تصاویر و گزارش ها ارائه نمی شود.

جدید ترین مطالب سایت