لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وزارت کشور عراق زخمی شدن البغدادی را تایید کرد

وزارت کشور عراق، در بیانیه ای خبر زخمی شدن البغدادی سرکرده تروریست های داعش را تایید کرد. دیروز جنگنده های عراقی محل تجمع گروهی از سرکرده های داعش را هدف قرار دادند که براثر آن بسیاری از فرماندهای بلند پایه این گروه تروریستی- تکفیری، زخمی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وزارت کشور عراق در بیانیه ای اعلام  کرد «ابوبکرالبغدادی» سرکرده گروهک تروریستی داعش در حمله نیروهای امنیتی این کشور زخمی شده است.

دیروز یکشنبه، جنگنده های عراقی محل تجمع گروهی از سرکرده های تروریست های داعش را هدف قرار دادند که براثر آن بسیاری ازفرماندهای بلند پایه این گروه تروریستی - تکفیری، زخمی شدند.

«ابومحمد العدنانی» سخنگوی رسمی گروه تروریستی داعش نیز درشبکه های اجتماعی خبر زخمی شدن البغدادی را تایید کرده است.

برخی منابع نیز از ربوده شدن چهار پزشک متخصص یکی از بیمارستان های  موصل و انتقال آن ها به یک مکان نامعلوم برای درمان البغدادی خبر داده اند.

گزارش ها از عراق همچنین حاکی ست تلاش ارتش عراق برای آزاد سازی پالایشگاه بیجی ادامه دارد.

ارتش عراق توانست اولین بار مرکز شهر بیجی را به کنترل خود درآورد و برای شکست محاصره بزرگترین پالایشگاه نفت عراق را آغاز کند. یکی از مقامات ارتش عراق در بیجی تاکید کرد عناصر ارتش از بخش های جنوبی و غربی وارد مرکز شهر بیجی شدند. ارتش عراق چند ماه است که تلاش می کند محاصره پالایشگاه بیجی را بشکند.

تروریست های داعش در چند ماه گذشته به  فروش نفت این پالایشگاه اقدام کرده اند.

جدید ترین مطالب سایت