فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علی دایی در دادسرا؛ این بار با شکایت وزیر

علی دایی، افشین پیروانی و علیرضا رحیمی، سرمربی، مربی و مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در ادامه رسیدگی به شکایت وزارت ورزش، امروز ( یکشنبه) ۱۸ آبان در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از ایرنا، دایی، پیروانی و رحیمی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه، به سئوالات بازپرس پرونده درباره شکایت وزارت ورزش از آنها به اتهام نشراکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی پاسخ دادند و مدارک و مستندات خود مبنی بر اثبات ادعایشان را به بازپرس ارائه کردند.

علی دایی چهارشنبه 19 شهریور 93 در روزی که خبر برکناری اش منتشر شد در تمرین پرسپولیس حاضر شده و در واکنش به موضوع برکناری اش به خبرنگاران گفت : زمانی که سرمربی تیم ملی بود، محمود احمدی نژاد او را برکنار کرده و امروز هم برکناری او به دستور وزیر ورزش بوده است.

صحبت های دایی درباره برکناری اش و ارتباط دادن این برکناری به وزیر ورزش و جوانان در بخش های مختلف خبری هم پخش شد و بازتاب گسترده ای داشت، هرچند که حمیدرضا سیاسی برکناری علی دایی را بی ارتباط با محمود گودرزی، وزیر ورزش عنوان کرد.

رسانه ها و افکار عمومی منتظر واکنش وزیر ورزش به صحبت های علی دایی بودند، تا این که یکشنبه 11 آبان 93 خبری مبنی بر شکایت وزارت ورزش از علی دایی و علیرضا رحیمی، مدیرعامل سابق پرسپولیس و احضار دایی به دادسرا منتشر شد.

فاطمه محرابی، مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان در گفت و گویی اعلام کرد که شکایت مطرح شده علیه علی دایی و علیرضا رحیمی به علت مطالب خلاف واقع علیه آقای گودرزی است.

محرابی صحبت های دایی و رحیمی در حاشیه موضوع برکناری از تیم پرسپولیس را مصداق نشر اکاذیب و به قصد تشویش اذهان عمومی دانست و گفت، شکایت مطرح شده در دو بخش است به طوری که محمود گودرزی به عنوان شخص حقیقی و دفترحقوقی وزارت ورزش و جوانان به عنوان شخص حقوقی به دلیل مطالب نسبت داده شده به گودرزی و وزارتخانه متبوعش ازدایی و رحیمی شکایت کرده اند.

دایی در همان روزهای ابتدایی شکایت وزارت ورزش، یک مرتبه در دادسرا حضور یافت و در مصاحبه ای گفت، برای صحبت های خود مدرک دارد.

جدید ترین مطالب سایت