لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روز دقیق بازی شهر آورد تهران مشخص شد

وی افزود: سازمان لیگ فوتبال ایران همکاری لازم را با باشگاه ها انجام می دهد که از ۴ سهمیه خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنیم، زیرا ممکن است سالها نتوانیم ۴ سهمیه را بدست آوریم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: پس  از نشست  با معاون سیاسی امنیتی استانداری  مقرر شد دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته پانزدهم لیگ برتر، یکشنبه 2 آذرماه ، ساعت 6 بعد از ظهر برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مهدی تاج گفت: در این زمینه جلسات هماهنگی باحضور شورای تامین ،یگان ویژه نیروی انتظامی ، حراست وزارت ورزش و جوانان ،مسئولین ورزشگاه آزادی و مدیران 2 باشگاه و مسئولان  مربوطه در این هفته برگزار خواهیم کرد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال افزود: تلاش خواهیم کرد، تسهیلات لازم برای بلیت فروشی در نظر گرفته شود که مشکلی پیش نیاید.

این مقام مسئول در خصوص پرداخت حقوق داوران نیز گفت:به زودی حقوق داوران لیگ برتر پرداخت خواهد شد و با آنها تسویه حساب می شود.

رئیس سازمان لیگ درباره این که چرا تاریخ دربی از 30 آبان به دوم آذر تغییر پیدا کرد، گفت:ما برنامه یک ساله داده بودیم و اگر تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ 25 آبان بازی می کرد ،تاریخ دربی همان 30 آبان بود وبه همین دلیل مجال دیدار استقلال و پرسپولیس در 30 آبان از ما گرفته شد.چون 10 روز فیفا دی داشتیم و اگر دیدار تیم ملی 2 روز زودتر برگزار می شد امکان برگزاری بازی در 30 آبان وجود داشت.

تاج درباره حق پخش تلویزیونی گفت: توضیحات زیادی در خصوص حق پخش وجود دارد که درباره  آن در آینده صحبت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: باز هم فکر می کنم بهترین تصمیم این بود که ما بحث قانونی بودن حق پخش را تثبیت کنیم و از این رهگذر فوتبال می تواند سال ها بهره مند شود.

رئیس سازمان لیگ درباره سفرش به مالزی و کمیته صدور مجوز حرفه ای گفت: صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه های حاضر در لیگ دسته اول قطعی شده و این باشگاه ها باید قوانین مجوز حرفه ای را طی کنند؛ همچنین سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای ایران همان 4 تیم است و بسیاری از سهیمه های سال آینده به نتیجه نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا بستگی دارد که باید همه در این زمینه کمک کنند، به وِیژه استانداری تبریز، تهران و خوزستان به 4 تیم ما از نظر پشتیبانی و مسائل جانبی در لیگ قهرمانان آسیا کمک کنند تا حضور قدرتمندی در این رقابت ها داشته باشیم.

وی افزود: سازمان لیگ فوتبال ایران همکاری لازم را با باشگاه ها می کند که از 4 سهمیه خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنیم زیرا ما ممکن است سالها نتوانیم 4 سهمیه را بدست آوریم.

تاج در پایان گفت: قوانین صدور مجوز حرفه ای تغییراتی داشته که در فرصت مناسب آن را اعلام خواهیم کرد.

جدید ترین مطالب سایت