لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استفاده از یخ بر روی صورت مزایای زیادی دارد.

 منطقه خراسان، تکه هاي يخ براي موارد مختلف در زيبايي طبيعي صورت کاربرد دارد، اولين کاربرد آن افزايش گردش خون است؛ گذاشتن يخ بر روي صورت باعث افزايش جريان خون مي شود و به جلوگيري از بروز علائم پيري و چروک پوست کمک مي کند.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خراسان، تکه هاي يخ براي موارد مختلف در زيبايي طبيعي صورت کاربرد دارد، اولين کاربرد آن افزايش گردش خون است؛ گذاشتن يخ بر روي صورت باعث افزايش جريان خون مي شود و به جلوگيري از بروز علائم پيري و چروک پوست کمک مي کند.

ماساژ چند قطعه يخ بر روي صورت، به مدت حداقل دوبار در هفته با عث درخشش طبيعي پوست مي شود.

مزيت ديگر آن، کمک به از بين رفتن آکنه مي باشد. ماساژ يخ بر روي قسمت هايي از صورت که دچار آکنه هستند، باعث کاهش آن ها مي شود. اگر به طور مداوم، روزانه يک تا دو دقيقه يخ ها را بر روي جوش ها بماليد، شاهد تاثير بي نظير آن در رفع آکنه ها خواهيد بود.

البته هنگام استفاده از يخ اگر پوستتان دچار بي حسي شد، مي توانيد چند لحظه صبر کرده و سپس به استفاده از يخ ادامه دهيد. با اين روش مي توانيد در عرض 2 روز از شر آکنه هاي صورت خلاص شويد.

[post:alt:title]

فايده سوم آن از بين بردن آفتاب سوختگي است. زماني که دچار آفتاب سوختگي شديد، دو يا سه تکه يخ را درپارچه اي پنبه اي گذاشته و آن را بر روي نواحي آسيب ديده به مدت حدود سه دقيقه بماليد. در نتيجه اين عمل بر روي پوست شما خارشي ايجاد مي شود که نشاني از بهبود آفتاب سوختگي خواهد بود.

استفاده از يخ آرايش را براي مدت طولاني تري حفظ مي کند. ماليدن تکه هاي يخ به پوست صورت، قبل از انجام آرايش، آن را براي مدت طولاني تري ماندگار خواهد کرد.

همچنين به کمک يخ مي توان پف چشم را از بين برد. وقتي تکه هاي يخ را در يک پارچه پنبه اي بياندازيد و آن را زير چشمانتان بکشيد، باعث برطرف شدن پف زير چشمتان خواهد شد و ورم زير چشم را از بين خواهد برد. يخ، در از بين بردن سندرم خشکي چشم نيز کاربرد دارد.

ز ديگر کاربردهاي يخ، استفاده از آن به عنوان ماسک منجمد مي باشد. اگر کمي آب خيار و آب گل سرخ را با هم مخلوط کنيد و در قالب يخ بريزيد تا منجمد شده و شبيه يخ شود، مي توانيد از آن به عنوان ماسک جامدي بر روي صورت خود استفاده کنيد. اين ماسک به کاهش چين و چروک صورتتان کمک مي کند و به طور طبيعي منجر به روشن تر شدن پوست مي شود.

جدید ترین مطالب سایت