لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"آمریکایی‌ها چاره‌ای جز رفتن از خلیج فارس ندارند"

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکایی ها چاره ای جز رفتن از خلیج فارس ندارند و توان موشکی ما در این راستا تاثیر بسیاری دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دریادارعلی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهید حسن طهرانی مقدم و شهدای اقتدار موشکی با بیان اینکه اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه قدرتمندترین کشور است، به خاطر اقتدار موشکی و پروژه های شهید حسن طهرانی مقدم است، گفت: شهید طهرانی مقدم نمونه ای از انسانهایی است که با اعتقادات امام(ره) رشد کرد و امروز اقتدار موشکی تاثیر بسزایی بر توانمندی های نیروهای مسلح در رویایی ما با دشمن دارد.

وی افزود: آمریکایی ها اگرچه توانمندی نظامی دارند، اما خوب می دانند خلیج فارس اصلی ترین منطقه عالم است و برای ادامه سلطه خود چاره ای جز حضور در خلیج فارس ندارند. اما باید بدانند که خلیج فارس برای کشورهای منطقه است و ایران کشوری تاثیرگذار در این منطقه به حساب می آید.

"آمریکایی‌ها چاره‌ای جز رفتن از خلیج فارس ندارند"

دریادار فدوی با بیان اینکه آمریکایی ها چاره ای جز رفتن از خلیج فارس را ندارند و هیچ راهی نیست که آنها بتوانند به اهداف خود برسند، خاطرنشان کرد: قطعا توانمندی های موشکی ما در رفتن آمریکا از خلیج فارس تاثیر دارد. آمریکایی ها تنها قدرتی که قابل دیدن باشد را می بینند، اما معنویت را نمی بینند. در حالی که معنویت تاثیر بسیاری در توان نظامی کشور دارد.

جدید ترین مطالب سایت