لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خودکشی برادر قربانی اسیدپاشی از طبقه بیستم برج

ساعت ۱۴:۳۰ دیروز دوشنبه برادر آمنه بهرامی، قربانی اسید پاشی سال ۸۳، خود را از طبقه بیستم یکی از برج های شهر تهران به پایین پرتاب کرد و فوت شد. خواهر آمنه بهرامی با تایید خودکشی برادرش آن را مرتبط با افسردگی او درپی حادثه اسیدپاشی به وی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ساعت 14:30 دیروز دوشنبه، جوان 35 ساله ای خود را از طبقه بیستم یکی از برج هایمنطقه ستارخان به پایین پرتاب کرد؛ نامبرده 45 روز بستری بود و یک هفته پیش مرخص شده بود.

مرکز اطلاع رسانی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: علت خودکشی هنوز مشخص نشده در ضمن وی برادر آمنه بهرامی، قربانی اسید پاشی سال 83 بوده است.

افسردگی به دنبال اسیدپاشی به خواهر

این در حالی است که خواهر آمنه بهرامی خودکشی برادر 35 ساله خود را به دنبال اقدام خودخواسته وی و سقوط از طبقه بیستم یکی از ساختمان های پایتخت تایید کرده و این اتفاق را مرتبط با افسردگی برادرش به دنبال حادثه اسیدپاشی دانسته است. 

شیرین بهرامی با اشاره به خودکشی برادرش به دنبال سقوط از طبقه بیستم یکی از ساختمان های بلندمرتبه پایتخت، با تایید این خبر به تسنیم اظهار داشت: متاسفانه برادر 35 ساله من ساعت 14:30 دوشنبه از طبقه بیستم یکی از ساختمان های پایتخت خود را به پایین پرتاب کرد.

خواهر آمنه بهرامی افزود: برادرم پس از ماجرای اسیدپاشی به صورت خواهرم دچار افسردگی شده بود و مدت 45 روز نیز به دلیل ناراحتی و بیماری روحی در یکی از بیمارستان ها بستری بود و فقط  یک هفته از مرخصی وی از بیمارستان گذشته بود که اقدام به خودکشی کرد.

پس از اسیدپاشی به رویآمنه بهرامی، دادگاه حکم قصاص مجرم را صادر کرد، اما خانم بهرامی تحت فشار رسانه ای و شبکه های اجتماعی که با هدایت شبکه بی بی سی فارسی به راه افتاده بود، مجبور به گذشت از حق خود شد. در آن زمان فشارها از سوی بی بی سی و مخاطبانش علیه آمنه بهرامی به حدی بود که وی در مصاحبه ای به شدت از عوض شدن جای جنایتکار و قربانی گله کرد.

جدید ترین مطالب سایت