لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستورالعمل ایران برای کشتی ها هنگام تردد در خلیج فارس

 فرمانده نیروی دریای سپاه پاسداران ، سردار علی فدوی  در نشست بصیرتی با محوریت «توانمندی های علمی و دفاعی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران»  با اعلام این خبر افزود : آمریکایی‎ها در مقابله با کشور بزرگی همچون ایران هیچگاه شرایط و تجهیزات لازم  را به دست نخواهد آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرمانده نیروی دریای سپاه پاسداران ، سردار علی فدوی  در نشست بصیرتی با محوریت «توانمندی های علمی و دفاعی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران»  با اعلام این خبر افزود: آمریکایی‎ها در مقابله با کشور بزرگی همچون ایران هیچگاه شرایط و تجهیزات لازم  را به دست نخواهد آورد.

سردار فدوی گفت: اکنون  20 کشتی ایرانی در آب‎های مختلف جهان  در حال ترددند که نیروهای ویژه دریایی در آن مستقرند و این امنیت از اقتدار جمهوری اسلامی منشا گرفته  است.

دستورالعمل ایران برای کشتی ها هنگام تردد در خلیج فارس

وی با تأکید بر اهمیت خلیج فارس در منطقه افزود: آمریکایی ها فکر می کنند با تحریم ها می توانند به مقابله با توانمندی های ما بپردازند اما ما  در تولید علم نظامی دریایی ما از آمریکایی ها پیشتاز هستیم .البته همان طور که آمریکایی ها تلاش می کنند این فاصله را کم کنند ما نیز باید با افزایش تولید علم به توانمندی های خود بیفزاییم.

سردار فدوی گفت : تمام تجهیزات نظامی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  به دست مهندسان توانمند ایرانی ساخته می شود ودر علم تجهیزات نظامی  دریایی، ایران صاحب سبک و فناوری در جهان است که سبب شده  است، آمریکایی ها  راهبرد نظامی دریایی خود را در قبال ایران تغییر دهند.

وی افزود: توانمندی نظامی ما به توان بازدارندگی رسیده  است و نخستین اصل این مهم قبول دشمن از توانایی های ما است ؛دشمنان ما اذعان دارند تا 20 سال آینده توان مقابله نظامی با ما را ندارند.

این مسئول با بیان این که آمریکا برای حمله به ایران نیاز به چهار الزام نظامی و 9 الزام سیاسی دارد، یادآور شد: آمریکایی ها هر چه به جلو می روند متوجه می شوند حتی یکی ازالزامات  حمله به ایران  را ندارند و به همین دلیل با احتیاط در آب های ایران حضور دارند.

جدید ترین مطالب سایت