لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زنده بودن یا کشته شدن البغدادی/ زمزمه های بیعت با خلیفه جدید

در حالی که وزارت کشور و دفاع عراق زخمی شدن ابوبکر البغدادی را تایید می کنند، برخی منابع وابسته به داعش از هلاکت وی خبر می دهند. حمله هواپیماهای عراقی زمانی صورت گرفت که البغدادی با جمعی از سرکردگان داعش در کاروانی در حال حرکت بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه العراقیه، وزارت کشور عراق اعلام کرد: ابراهیم السامرایی معروف به البغدادی در حمله هوایی ارتش عراق که با هماهنگی و همکاری نیروهای اطلاعاتی عراق صورت گرفت زخمی شد.

وزارت دفاع عراق هم تائید کرد البغدادی در شهر « قائم» در نزدیکی موصل زخمی شده است. در این عملیات دهها نفر از تروریست های داعش از جمله سرکردگان آن کشته و زخمی شدند.

زنده بودن یا کشته شدن البغدادی/ زمزمه های بیعت با خلیفه جدید

در حالی که وزارت کشور و دفاع عراق زخمی شدن ابوبکر البغدادی را تایید می کنند، برخی منابع وابسته به داعش از هلاکت وی خبر می دهند.

ابو مسلم الترکمانی معاون البغدادی و دست راست وی در میان کشته شدگان بوده است. از سوی دیگر، موسسه موسوم به « الاعتصام» وابسته به داعش اعلام کرد: ابوبکر البغدادی که این موسسه از وی به عنوان خلیفه یاد کرده ، کشته شده است.

موسسه الاعتصام  که "وزارت آموزش و پژوهش علمی" داعش به شمار می آید، اعلام کرده جزئیات مربوط به کشته شدن البغدادی و بیعت اعضای این گروه با خلیفه جدید ، به زودی منتشر خواهد شد.

مقامات نظامی عراق اعلام کردند گزارش ها مبنی بر زخمی شدن رهبر گروه تروریستی داعش را بررسی می کنند.  ژنرال سعد معان سخنگوی ارتش عراق روز دوشنبه اعلام کرد ارتش این کشور اخبار و گزارش ها مبنی بر زخمی شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه داعش را بررسی می کند.

سخنگوی ارتش عراق گفت: حملات هوایی اخیر در منطقه قائم، ضربات مهلکی به گروه تروریستی داعش وارد کرده است. وی افزود، در عین حال نمی تواند اخبار مبنی بر زخمی شدن ابوبکر البغدادی را در این حملات هوایی تایید کند. وی گفت: تحقیقات درباره زخمی شدن ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، همچنان ادامه دارد و امیدوارم به محض دریافت اطلاعات جدید آن را در اختیار رسانه ها قرار دهم.

جدید ترین مطالب سایت