لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

به جای مگان، ۳ پراید بگیرید!

گاهی به جای مگان، به مصرف کننده می گوییم که ۳ دستگاه پراید تحویل بگیر و در عین حال از وی رضایت می گیریم تا هیچ شکایتی نکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرکل دفتر نظارت برکالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت با اعلام این خبر افزود: قراردادهای فروش اینترنتی خودرو شفاف نیستند و در عین حال نمایندگی های خودروساز، بنگاه دار شده اند و خودرویی برای فروش فوری ندارند ولی به صورت امانی و با قیمت آزاد، خودرو عرضه می کنند.

به جای مگان، ۳ پراید بگیرید!

میرآخورلو گفت: در این شرایط، کارخانه یک خودرو را با تأخیر به مشتری تحویل می دهد ولی همزمان فروش فوری آن خودرو را نیز می گذارد که باعث دلخوری مشتریان می شود.

وی افزود: فروش اجباری آپشن برای خودروها را از دیگر ایرادات صنعت خودروسازی عنوان کرد و گفت: در صورتی که مشتری آپشن اجباری را انتخاب نکند، خودرو را با تأخیر زیاد تحویل خواهد گرفت.

مدیرکل دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت با اشاره به عرضه برخی خودروها به جای خودرویی دیگر از سوی خودروسازان گفت: گاهی اوقات مشتری برای خرید تندر 90 ثبت نام می کنند ولی کارخانه در زمان تحویل به وی اعلام می کند که به جای این خودرو، دو دستگاه پراید یا یک دستگاه پژو پارس تحویل بگیرد که این کار نارضایتی مشتریان را به همراه داشت.

وی کیفیت پایین قطعات مصرفی در خودروها را نیز از دیگر ایرادات صنعت خودروسازی عنوان کرد و گفت: در تأمین برخی قطعات، مشتریان با مشکلات زیادی روبه رو هستند که صندوق عقب پارس تندر از جمله این قطعات است و برای خرید در صندوق عقب پارس تندر، نمایندگی ها پذیرشی انجام نمی دهند و این قطعه در تهران پیدا نمی شود در حالی که اگر قرار بود در صندوق پورشه را تأمین کنیم در مدت یک هفته قابل خرید از دبی بود.

مدیرکل دفتر نظارت برکالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت خطاب به خودروسازان عنوان کرد: آیا کیفیت ترمز ضد قفل خودروها را بررسی کرده اید، این قطعه گاهی به درستی عمل نمی کند.

وی عدم ارائه جریمه خواب خودرو در نمایندگی  شرکت های خودروساز را به عنوان یکی از ایرادات این صنعت عنوان کرد و گفت: در مورد برخی قطعات نیز کسری وجود دارد و به عنوان مثال خودروساز به جای ارائه رادیو پخش، مشتری را به بانک معرفی می کند تا بعد از گذشت 4 ماه صد هزار تومان بابت رادیو پخش دریافت کند که این مسئله نشان دهنده ارزش گذاری خودروساز برای مصرف کننده است.

میرآخورلو تصریح کرد: گاهی نیز به جای مگان، به مصرف کننده می گوییم که 3 دستگاه پراید تحویل بگیر و در عین حال از وی رضایت می گیریم تا هیچ شکایتی نکند.

به گفته وی، بی ثباتی قیمت گذاری خودروها در زمان پیش فروش و پس از آن نیز از دیگر ایرادات صنعت خودروسازی است به طوری که در زمان پیش فروش یک خودرو، قیمت آن 13 میلیون تومان اعلام می شود اما بعد از مدتی می گویند که عرضه خودرو با قیمتی کمتر از 21 میلیون تومان صرفه ندارد و در نهایت خودرو را 23 میلیون تومان به خریدار عرضه می کنند.

جدید ترین مطالب سایت