لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«تحریم های آمریکا و اروپا بی تاثیر است»

رئیس جمهور روسیه بر بی تاثیر بودن تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا تاکید کرد. «آنچه اهمیت دارد این است که پایه های اقتصادی ما در زمینه ذخایر طلا و تراز پرداخت ها، در سطح خوبی قرار دارند که به ما توانایی کنترل اوضاع را می دهد.»

به گزارش سرویس مانیتورینگ پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در حاشیه نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی آسیا-اقیانوسیه (اَپِک)، با اشاره به بی تاثیر بودن تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه مسکو، گفت: اقدامات لازم برای حفظ ثبات اقتصادی کشور صورت گرفته و ساختارهای اقتصادی ما از تحریم های غرب آسیب جدی ندیده است.

وی در سخنانی افزود: «وضع اقتصاد کلان روسیه همچنان با ثبات است. این یکی از دستاوردهای بسیار ارزشمند برای ما است . ما سیاست مالی محتاطانه و متوازنی را دنبال خواهیم کرد. بدهی های دولتی افزایش نخواهد داشت و ما قصد داریم آن را در محدوده مطمئنی ، یعنی تا 15 درصد تولید ناخالص ملی ، حفظ کنیم .»

رئیس جمهور روسیه افزود: می دانیم که ارزش پول ما در حاضر به شدت دچار نوسان شده است. مقامات مالی ما گام های لازم را برداشته اند . بانک مرکزی روسیه تورم را هدف قرار داده و در آینده نیز به این کار ادامه می دهد . آنچه اهمیت دارد این است که پایه های اقتصادی ما در زمینه ذخایر طلا و تراز پرداخت ها، در سطح خوبی قرار دارند که به ما توانایی کنترل اوضاع، بدون نیاز به اجرای اقدامات سریع، را می دهند. اجازه دهید تاکید کنم، ما قصد نداریم هیچ محدودیتی بر جریان سرمایه اعمال کنیم »

جدید ترین مطالب سایت