لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رسانه‌های صهیونیستی:سخنان نصرالله راجدی بگیرید!

رئیس بخش خاورمیانه در دانشگاه تل آویو، به مقامات رژیم صهیونیستی توصیه کرد، سخنان سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را جدی بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازالعالم، سخنرانی سید حسن نصرالله در روز عاشورا و هشدار ایشان به رژیم صهیونیستی با تاکید بر بُرد موشک های مقاومت لبنان، نگرانی صهیونیست ها را سبب شد، به طوری که شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی، با پخش بخشی از اظهارات دبیرکل حزب الله لبنان، آن را سخنرانی جنگی خواند و از این سخنان ابراز نگرانی کرد.دراین گزارش، با ادعای این که سخنان سیدحسن نصرالله، ناآرامی ها در قدس و مرزهای شمالی فلسطین اشغالی را سبب شده، بخشی از این سخنان نقل شده است.

سیدحسن نصرالله گفت: باید فرودگاه هایتان را ببندید، باید بندرهایتان را تعطیل کنید و درسراسر فلسطین اشغالی، جایی نخواهید یافت که موشک های مقاومت اسلامی لبنان به آن نرسد.ایال زیسر، رئیس بخش خاورمیانه در دانشگاه تل آویو با تاکید بر اهمیت حضور سیدحسن نصرالله در سخنرانی روز تاسوعا و همچنین به عهده گرفتن عملیات انفجار بمب در مسیر عبور گشتی صهیونیستی در کشتزارهای شبعا، گفت: چنین رویکردی، از سال 2006 تاکنون بی سابقه بوده است.

وی احتمال جدی شدن این تهدیدها را بعید دانست، اما در عین حال تاکید کرد: حزب الله ده ها هزار موشک دارد، قدرت این حزب در ضربه زدن به (اسرائیل) در جنگ سوریه، آسیبی ندیده است، زیرا حزب الله، مبارزان خود را به سوریه فرستاده، نه موشک هایی که قادرند تا اقصی نقاط (اسرائیل) را هدف قرار دهند. بنابراین به مسئولان نصیحت می کنم، سخنان نصر الله را جدی بگیرند.

جدید ترین مطالب سایت