فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل اوباما تا دختران نینجا

 خودمانی شدن پوتین با همسر رئیس جمهور چین/قتل اوباما در سی ان ان/کمپین زنان غیرمسلمان حامی حجاب /دختران نینجا در رشت!/بازار گردی جان کری

خودمانی‎شدن ‎پوتین ‎با بانوی ‎اول‎ چین

قتل اوباما تا دختران نینجا

اولین قانون نانوشته دیپلماسی این است که «هرگز به همسران روسای جمهور نزدیک نشوید»، اما به نظر می رسد که رئیس جمهوری روسیه که به تازگی مجرد شده، این قانون را فراموش کرده است.

قتل اوباما در سی ان ان!

قتل اوباما تا دختران نینجا

یکی از شبکه های خبری معتبر آمریکا دیروز هنگام پخش یکی از برنامه های خود که به خبر کشته شدن رهبر القاعده می پرداخت گافی عجیب داد.

کمپین زنان غیرمسلمان حامی حجاب

قتل اوباما تا دختران نینجا

هزاران نفر از زنان غیرمسلمان استرالیایی با پیوستن به کمپین «همبستگی زنان با محجبه ها» حمایت خود را از زنان مسلمان اعلام کرده و خواستار احترام به عقاید مذهبی و نوع پوشش آنان شدند.

دختران نینجا در رشت!

قتل اوباما تا دختران نینجا

گروهی دیگر از دختران ایرانی ، اینبار در رشت مراحل آموزش نینجا را گذراندند. این دختران در جنگل و ساحل دریا ، نینجا را  آموزش  دیدند.

دهان ِ باز جان کری در بازار مسقط!

قتل اوباما تا دختران نینجا

وزیر امور خارجه آمریکا با گشت و گذار در بازار سنتی پایتخت عمان موسوم به "بازار مطرح"، با صنایع دستی و آداب و رسوم عمانی ها آشنا می شود.

هلاکت یکی از نزدیکان بن لادن در سوریه

قتل اوباما تا دختران نینجا

شبکه های اجتماعی از هلاکت شخصی به نام «ابومحمد السوری» که آن را یکی از نزدیکان «بن لادن» تروریست مشهور طالبان، می خوانند خبر دادند. بر اساس این گزارش، وی از یکی از فرماندهان ارشد گروه های مخالف دولت بشار اسد بوده و در شهر درعا به هلاکت رسیده است.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت