لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش پوشش بیمه معتادان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از افزایش پوشش بیمه ای معتادان در طرح تحول نظام سلامت خبر داد. «حتی مواد مخدری که خلوص بیشتری دارند نیز کشنده است چه برسد به مواد مخدری که ناخالصی در آنها وجود دارد.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش پوشش بیمه ای معتادان در طرح تحول نظام سلامت خبر داد.

 دکتر «سید حسن هاشمی» در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، افزود: بودجه ای در طرح تحول نظام سلامت نیز برای مراکز نگهداری معتادان و کلینیک های درمان نگهدارنده با متادون (MMT) اختصاص خواهد یافت.

وی تصریح کرد: در جلسه ای که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی این هفته داشتم مقرر شد این موضوع در مصوبه شورای عالی بیمه، عملیاتی شود.

وی با اشاره به رویکرد اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر افزود: رویکردی که وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر مطرح کرده اند، خوب است و من و همکارانم در وزارت بهداشت تابع نظر دبیر کل ستاد هستیم .

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در ادامه گفت: هر طرح و برنامه ای از سوی ستاد در جهت مبارزه بهتر با مواد مخدر و اعتیاد را انجام خواهیم داد.

هاشمی همچنین با اشاره به ناخالصی های فراوان در مواد مخدر شیمیایی جدید، در عین حال گفت: حتی مواد مخدری که خلوص بیشتری دارند نیز کشنده است چه برسد به مواد مخدری که ناخالصی در آنها وجود دارد.

جدید ترین مطالب سایت