لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احتمال افزایش قیمت بنزین در سال ۹۴

یک مسئول در صنعت نفت گفت: دولت برای سال ۹۴ در حال بررسی افزایش قیمت بنزین با روش سهمیه بندی است.

احتمال افزایش قیمت بنزین در سال ۹۴

اخبار اقتصادی - احتمال افزایش قیمت بنزین در سال ۹۴

یک مسئول در صنعت نفت گفت: دولت برای سال ۹۴ در حال بررسی افزایش قیمت بنزین با روش سهمیه بندی است.

یک مقام آگاه در وزارت نفت در گفت وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه وزارت نفت برای افزایش قیمت بنزین در سال 94 سناریوهای مختلفی دارد، گفت: همان طور که می دانید قیمت بنزین در کشورهای همسایه ایران بالاست که این امر موجب افزایش قاچاق سوخت و به ویژه بنزین از ایران به سمت کشورهای همسایه شده است، بنابراین وزارت نفت برای سال 94 در نظر دارد، قیمت بنزین را افزایش دهد.

شرکت ملی پخش: برای افزایش قیمت بنزین هنوز به جمع بندی نرسیدیم

همچنین یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت افزایش قیمت بنزین تنها یک ایده است و هنوز جمع بندی لازم در این زمینه صورت نگرفته که قرار است، پس از جمع بندی های لازم سناریوهای مختلف را برای افزایش قیمت بنزین بررسی کنیم.

ستاد مدیریت سوخت:سناریو و برنامه ای برای افزایش قیمت سوخت نداشتیم

در همین رابطه علیرضا فیض بخش رئیس ستاد مدیریت سوخت کل کشور در گفت وگو با فارس گفت: ستاد سوخت برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته و بر این اساس تاکنون سناریویی از سوی این ستاد به دولت ارجاع داده نشده است.

---------------------------------

سهمیه های سوخت کم نمی شود

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: قرار نیست سهمیه سوخت کاهش یابد و تصمیم گیری درباره چنین موضوعی به عهده ستاد هدفمندی یارانه هاست.

به گزارش ایسنا، علیرضا فیض بخش در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها اظهار کرد: تا به حال دستوری به منظور کاهش سهمیه سوخت به ما داده نشده یا حداقل من از آن خبری ندارم.

وی با بیان اینکه خودروهای دیزلی تغییر کلاس پیدا کرده اند، اظهار کرد: این خودروها پیش از این در یک کلاس دسته بندی می شدند و به هر کلاس سهمیه سوخت مشخصی تعلق می گرفت اما در حال حاضر خودروهای دیزلی به چهار کلاس طبقه بندی شده اند ولی خودروهای بنزینی سهمیه سوختشان کاهش نیافته است.

فیض بخش در پایان اظهار کرد: خودروهایی که مصرف عمومی ندارند نیز سهمیه سوختشان کاهش می یابد. 

منبع خبر: فارس،ایسنا

جدید ترین مطالب سایت