لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خبر های خوش رئیس هواشناسی ! ؟

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور از پیش بینی ترسالی برای بیشتر استان های کشور در سال زراعی جاری ازلحاظ بارشی خبر داد.

داود پرهیزکار با اشاره به بررسی نقشه های هواشناسی گفت: پیش بینی این سازمان نشان می دهد که تا پایان فروردین ماه سال آینده میزان بارش باران در بیشتر نقاط کشور در حد نرمال است.

او با اشاره به اینکه بر این اساس بارش در کشور بیشتر از سال زراعی قبل پیش بینی می شود گفت: میزان بارش در برخی دیگر از استان های کشور بالاتر از حد نرمال آن خواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه ازنظر هواشناسی برای سال زراعی جاری وضعیت مناسبی پیش بینی می شود، عنوان کرد: ازنظر هواشناسی برای سال زراعی جاری سال خشک سالی را نخواهیم داشت.

پرهیزکار با اشاره به میزان بارش های کشور از ابندای سال آبی امسال تاکنون گفت: وضعیت و میزان بارش در کشور تاکنون با پیش بینی  های انجام شده مطابقت داشته است و امیدواریم این روند تا پایان سال ادامه یابد.

او با اشاره به اینکه تاکنون وضعیت بارشی در کشور روندی مناسب را داشته ، گفت: سال زراعی جاری در بسیاری از استان های کشور سال خوبی ازلحاظ بارشی خواهد بود.

رئیس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به راه اندازی سامانه تهک در استان های کشور گفت: راه اندازی این سامانه و ارائه گزارش به موقع به متصدیان بخش کشاورزی می تواند به کشاورزان کشور در کاهش خسارت های احتمالی جوی کمک کند.

منبع خبر: تسنیم

جدید ترین مطالب سایت