لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مدل موهایم را عوض کردم تا مشکل روحی ام حل شود + عکس

هافبک تیم فوتبال راه آهن گفت: «از اینکه نمی توانم تیمم را همراهی کنم، مشکل روحی پیدا کرده ام.»

به گزارش  جام نیوز، بهادر عبدی درباره مصدومیتش اظهار داشت: «واقعا شرایط برایم سخت است. من 14، 15 روز است با تیم تمرین نکرده ام و از این شرایط خسته شده ام. در 6 سال گذشته شاید 2 یا 3 بازی در ترکیب تیمم حضور نداشتم که آن چند بازی هم به دلیل محرومیت یا دواخطاره بودن بوده است. در چنین شرایطی واقعا برایم سخت است که نتوانم بازی کنم. با این حال فکر می کنم قسمتم این بوده و فقط امیدوارم خیلی زود برگردم. پزشکان تیم گفته اند 3، 4 روز دیگر تمرینات را شروع کنم اما واقعا نمی توانم طاقت بیاورم و از فردا در تمرینات حاضر می شوم.»

وی ادامه داد: «خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم. تیم ما 4 هفته است شکست نخورده و این شرایط خوب است. امسال استیلی روح جنگندگی که زمان بازیگری خود در زمین داشت را به تیم راه آهن منتقل کرده و به نظرم در نیم فصل دوم شرایطمان بسیار بهتر از این هم خواهد شد.»

 عبدی درباره عکسی که در اینستاگرامش منتشر کرده و برخی رسانه ها به او بابت مدل موهای جدیدش ایراد گرفته اند، افزود: «من واقعا از اینکه نمی توانم تیمم را همراهی کنم، مشکل روحی پیدا کرده ام ولی فکر نمی کنم تغییر دادن مدل مویم ایرادی داشته باشم. من این کار را انجام دادم تا تنوعی به وجود بیاورم و شاید روحیه ام بهتر شود و نمی دانم چرا بعضی ها انتقاد می کنند.»

 

مدل موهایم را عوض کردم تا مشکل روحی ام حل شود + عکس

اخبار ورزشی -   جام نیوز

جدید ترین مطالب سایت