لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شمارش معکوس برای رویارویی بزرگ

مقامات رژیم صهیونیستی و آمریکا در چند سال اخیر در عمل تلاش کردند رویارویی بزرگ را به تعویق بیاندازند. از خلق داعش و النصره گرفته تا حمله به غزه.... اما آنها فعلاً راه حل عملی برای شرایط کنونی در کرانه باختری ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه صهیونیستی هاآرتص با اشاره به تشدید ناآرامیها در کرانه باختری تاکید کرد شمارش معکوس رویارویی بزرگ در این منطقه آغاز شده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی الاقصی، روزنامه هاآرتص نوشت: سازمان های صهیونیستی به تدریج درک می کنند شمارش معکوس برای رویارویی بزرگ در کرانه باختری آغاز شده است.

عاموس آریئل در مقاله خود در این روزنامه افزود: ارتش اسرائیل به دنبال وقت کشی پیش از آغاز درگیریهای گسترده در کرانه باختری است. ارتش درک می کند که شمارش معکوس رویارویی های گسترده در کرانه باختری آغاز شده است.

هاآرتص خاطر نشان کرد: مقامات تل آویو با سخنان خود و ارتش این رژیم هم در عمل تلاش می کنند رویارویی بزرگ را به تعویق بیاندازند. آنها راه حل عملی برای شرایط کنونی در کرانه باختری ندارند. نمایندگان ارتش با فرماندهان سازمان های امنیتی تشکیلات خودگردان دیدار کردند و از آنها خواستند برای مهار کردن خشونت ها تلاش کنند.

هاآرتص به نقل از یک منبع امنیتی افزود: اسرائیل امروز با خطرناکترین شرایط و بیشترین مشکلات روبروست. ارتش برای جلوگیری از بروز تنش جدید تلاش می کند.

جدید ترین مطالب سایت