لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بارش برف و باران در تهران از دوشنبه

از دوشنبه در استانهای آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، زنجان و به تدریج در قزوین، البرز، تهران، رکزی، اردبیل، گیلان و مازندران بارش برف و باران گاهی با وزش باد و تا اواخر وقت رگبار و رعد و برق در خوزستان پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اعلام این خبر افزود: بر اساس نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی پایداری هوا از امروز تا اوایل وقت روز دوشنبه ادامه خواهد داشت. بر این اساس آسمان شهرهای صنعتی و پرجمعیت غبارآلود پیش بینی می شود.

وی گفت: شهرهای اصفهان، تهران، کرج، اراک، تبریز، قزوین، قم و مشهد در روزهای شنبه و یک شنبه 24 و 25 آبان ماه آسمانی غبارآلود خواهند داشت. همچنین در روز دوشنبه شهرهای اصفهان، تهران، کرج، اراک، قم و مشهد آسمانی غبارآلود خواهند داشت.

وظیفه افزود: با ورود یک سامانه بارشی از اواسط روز یک شنبه در شمال غرب و غرب کشور ابرناکی و بارش شروع می شود. دامنه فعالیت این سامانه در روز دوشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و سپس برخی مناطق جنوب غرب کشور را فرا می گیرد.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشورگفت: تحت تاثیر این سامانه در روز یک شنبه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و به تدریج شمال ایلام، همدان و زنجان شاهد بارش برف و باران گاهی همراه با وزش باد خواهیم بود.

وظیفه افزود: امروز شنبه 24 آبان ماه هوای شهر تهران کمی ابری همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات افزایش ابر پیش بینی شده است. پیشینه دمای شهر تهران در این روز 16 درجه سانتیگراد و کمینه آن پنج درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

همچنین هوای شهر تهران روز یک شنبه کمی ابری و غبارآلود در اواخر وقت افزایش ابر پیش بینی شده است. پیشینه هوا در این روز 16 درجه و کمینه آن 6 درجه سانتیگراد است.

وی گفت: هوای شهر تهران در روز دوشنبه نیز نیمه ابری در پاره ای نقاط ابری همراه با بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است. بیشترین دمای هوا در این روز 17 درجه سانتیگراد و کمترین آن به چهار درجه سانتیگراد می رسد.

جدید ترین مطالب سایت