فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اوباما باز هم با یک زن گرم گرفت+تصاویر

رئیس جمهوری آمریکا که در سفری دو روزه به میانمار رفته بود، پس از کنفرانس خبری با آنگ سان سوچی، این رهبر اپوزیسیون میانمار ر کرد!

اخبار بین الملل -  اوباما باز هم با یک زن گرم گرفت+تصاویر

رئیس جمهوری آمریکا که در سفری دو روزه به میانمار رفته بود، پس از کنفرانس خبری با آنگ سان سوچی، این رهبر اپوزیسیون میانمار را با بوسه ای غافلگیر کرد!

  خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه به منزل آنگ سان سوچی در رانگون رفت و در جریان کنفرانس خبری خود از دولت این کشور به دلیل برخورد نامناسبت با اقلیت های مذهبی انتقاد کرد.

اوباما باز هم با یک زن گرم گرفت+تصاویر

وی همچنین از قوانین میانمار که اجازه نمی دهد فردی که فرزندانش تابعیت خارجی دارند در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شود، گله کرد.

اشاره وی به سوچی بود که نمی تواند کاندیدای انتخابات سال آتی شود. اوباما از تلاش های رهبر اپوزیسیون میانمار برای تغییر این قانون حمایت کرد.

پس از این کنفرانس خبری مشترک با رهبر اپوزیسیون میانمار، اوباما سوچی را در آغوش کشید و گونه وی را بوسید. سوچی که 15 سال است بیوه شده است وقتی اوباما این حرکت را کرد، چهره ای متحیر به خود گرفت. قطعا میشل اوباما، همسر رئیس جمهور آمریکا نیز از این رفتار چندان خوشحال نخواهد شد چراکه وی قبلا هم از اینکه همسرش با رهبران زن جهان خودمانی می شد، خشمگین شده بود.

اوباما باز هم با یک زن گرم گرفت+تصاویر

سال گذشته در جریان مراسم یادبود نلسون ماندلا، رهبر ضدآپارتاید آفریقای جنوبی در ژوهانسبورگ، اوباما در کنار نخست وزیر زن دانمارک و دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس نشست و با لبی خندان عکس سلفی گرفت و کاملاً مشخص بود که چهره میشل اوباما عصبی شده است. تصاویر مراسم ماندلا که بعداً منتشر شد کاملا گویای احوال میشل اوباما بود که با اخم نشسته بود و رویش را برگردانده بود. 

 

اوباما باز هم با یک زن گرم گرفت+تصاویر

منبع خبر:  ایسنا

جدید ترین مطالب سایت