لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رایزنی های چند ساعته بن علوی در تهران/ گفتگوی ظریف با وزیر خارجه چین

درآستانه آخرین دور مذاکرات ایران و ۱+۵، یوسف بن علوی وزیرمشاور درامورخارجی عمان عصر یکشنبه در سفری چند ساعته به تهران با دکتر روحانی رئیس جمهوری و محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جزئیات این دیدار رسما منتشر نشده است اما  یک مقام آگاه به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: آقای بن علوی برای گفت و گو درباره موضوعات دوجانبه و در چارچوب مشورت های دو کشور پیرامون شرایط منطقه ای و بحث مبارزه با تروریسم و افراطی گری به تهران سفر کرد.

همزمان وزیر امورخارجه کشورمان هم در گفتگوی تلفنی با همتای چینی خود در خصوص پرونده هسته ای ایران رایزنی کرد.

«وانگ یی» وزیر امورخارجه چین در این گفتگو با اشاره به ورود مذاکرات هسته ای به مرحله ای حساس و مهم، از همه طرفین خواست که با درنظر گرفتن منافع جمعی و نشان دادن انعطاف، در مسیر رسیدن به توافقی جامع، منصفانه و متوازن در زمان مقرر گام بردارند.

روز یکشنبه  " منگ جیان چو " عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین هم دردیدار با آقای شمخانی  دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان بر حمایت پکن از مواضع ایران در مذاکرات هسته ای تاکید کرد و گفت: ما در مذاکرات 1+5 از  ایران حمایت خواهیم کرد.

رایزنی های چند ساعته بن علوی در تهران/ گفتگوی ظریف با وزیر خارجه چین

آقای شمخانی هم  لغو تمام تحریم های ظالمانه و برخورداری ازمجموع حقوق قانونی در چارچوب ان. پی. تی را شروط ایران برای هر توافقی در موضوع هسته ای خوانده بود.

به گفته  شمخانی  تهران با حسن نیت کامل به تعهدات خود عمل کرده و درصورتی که طرف مقابل رویکرد منطقی و مبتنی بر واقعیت ها داشته باشد، دستیابی به توافق در مذاکرات هسته ای به سرعت امکان پذیر است.  قرار است آخرین دور مذاکرات  کارشناسی ایران و 1+5  فردا سه شنبه در وین برگزار می شود.

روز یک شنبه رئیس دومای روسیه هم به دعوت اقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به تهران آمد. سرگئی ناریشکین قرار است در این سفر درباره همکاری های دو جانبه و مسائل مهم  منطقه ای و بین المللی با مقامات ایرانی گفتگو  کند.

جدید ترین مطالب سایت