لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گمانه زنی‌ ها درباره ترکیب مدیران صدا و سیما

رئیس رسانه ملی در شرایطی با انتصاب معاون برون مرزی صداوسیما، اصلاحات مدیریتی در رسانه ملی را آغاز کرد که گمانه زنی ها درباره گزینه محتمل برای موقعیت های کلیدی رسانه ملی به گزینه مشخصی رسیده است.

تابناک: رئیس رسانه ملی در شرایطی با انتصاب معاون برون مرزی صداوسیما، اصلاحات مدیریتی در رسانه ملی را آغاز کرد که گمانه زنی ها درباره گزینه محتمل برای موقعیت های کلیدی رسانه ملی به گزینه مشخصی رسیده است.

 گزینه هایی که عمدتاً جزو مدیران رسانه ملی هستند و ظاهراً سرافراز بر این طیف مدیران تمرکز کرده و قصد آوردن وسیع مدیرانی خارج از بدنه صداوسیما را ندارد.

محمد سرافراز در روزهای اخیر با حکم رهبر معظم انقلاب رسماً سکان مدیریتی رسانه ملی را در دست گرفت و ابتدا با انتصاب مدیران حوزه هایی آغاز کرد که بیشترین شناخت را از آن بخش ها دارد؛ او در اولین انتصاب، «محمد اخگری» از مدیران پرسابقه شبکه های برون مرزی را به عنوان معاون برون مرزی سازمان انتخاب کرد.

ساکن طبقه چهارم ساختمان شیشه ای واقع در تپه جام جم، «هادی طائب» نیز را به عنوان رئیس دفتر خود منصوب کرد و سپس سراغ انتصاب دیگر مدیران ارشد رسانه ملی رفت؛ مدیرانی که درباره جایگزنی اکثرشان، چهره هایی در سطح افکارعمومی مطرح شده اند و هرچند شاید موقعیت دقیق این مدیران در ترکیب جدید مدیریتی رسانه ملی مشخص نباشد اما می توان از قرار گرفتن شان در ترکیب مدیربت آینده صداوسیما تقریباً اطمینان داشت.

اصغر پورمحمدی مدیر پیشین شبکه سوم سیما که کنارگذاشتنش از این مسئولیت طوفانی به راه انداخته بود، یکی از چهره هایی است که حضورش در ترکیب تازه مدیریتی صداوسیما مورد توافق همه گمانه زنی ها است اما درباره حکم قطعی که به نام او خواهد خورد، اختلاف وجود دارد. پورمحمدی که حتی به عنوان گزینه ریاست صداوسیما مطرح بود، در اکثر گمانه زنی ها به عنوان معاون سیما و جایگزین علی دارابی خواهد شد.

اما یک گمانه دیگر نیز وجود دارد و آن هم رفتن پورمحمدی به شبکه اول سیما است، البته بعید است که پورمحمدی که مدیریت شبکه سوم سیما به عنوان پرمخاطب ترین شبکه تلویزیون را برای سالهای متمادی در اختیار داشته، حاضر به پذیرش مدیریت شبکه اول سیما شود که علی رغم سابقه طولانی، از موقعیت شبکه سه سیما برخوردار نیست.

این گمانه زنی در حالی تقویت شده که از حسین کرمی مدیرسابقه تلویزیون به دیگر گزینه جدی معاونت سیما یاد می شود. حسين کرمی که سابقه مديریت شبکه چهار و قائم مقامی معاونت سيما را در کارنامه خود دارد، گزینه ای است که احتمال ها درباره انتخابش رو به فزونی نهاده و همین مسئله باعث شده نتوان از حضور پورمحمدی در معاونت سیما با اطمینان سخن گفت.

از فضل الله شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما نیز به عنوان گزینه مدیریت شبکه پنج سیما نامبرده می شود؛ شبکه ای که کیفیت برنامه هایش از فراز و نشیب های فراوانی برخوردار بوده اما در مجموع جزو شبکه های پرمخاطب محسوب می شود. شاید عملکرد قابل توجه شریعت پناهی در حوزه مسئولیتش در شبکه سوم سیما منجر به درز این خبر کرده باشد اما در عین حال چنین گمانه زنی به طور جدی وجود دارد.

جدید ترین مطالب سایت