لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازداشت مرد اسیدپاش در مشهد

چند روز قبل پرونده اي نيابتي از دادسراي دليجان به مشهد ارسال شد که محتويات آن نشان مي داد: مردي حدود ۳۵ ساله به دليل برخي اختلافات خانوادگي به صورت همسرش اسيد پاشيده و متواري شده است که بررسي ها بيانگر آن است که وي احتمالا در مشهد مخفي شده است.

روزنامه خراسان: چند روز قبل پرونده اي نيابتي از دادسراي دليجان به مشهد ارسال شد که محتويات آن نشان مي داد: مردي حدود ۳۵ ساله به دليل برخي اختلافات خانوادگي به صورت همسرش اسيد پاشيده و متواري شده است که بررسي ها بيانگر آن است که وي احتمالا در مشهد مخفي شده است. 

به گزارش خراسان، با توجه به اهميت و حساسيت موضوع، دادستان عمومي و انقلاب مشهد با صدور دستورات ويژه اي از کارآگاهان پليس آگاهي خواست تا اين پرونده را با جديت در دستور کار قرار دهند و نسبت به دستگيري متهم فراري اقدام کنند. 

اين گزارش حاکي است: در پي دستور قضايي، گروهي از کارآگاهان زبده، عمليات شناسايي مخفيگاه متهم را با استفاده از شگردهاي تخصصي و فني آغاز کردند و موفق شدند در يک ردزني اطلاعاتي، وي را در محدوده جاده تبادکان دستگير کنند. 

متهم پرونده اسيدپاشي در حالي که مدعي بود قصد داشته با به دست آوردن مبالغي پول از کشور خارج شود مدعي شد: چند ماه قبل همسرم به من گفت که مي خواهد مدتي را به تهران و نزد خانواده اش برود ولي پس از گذشت حدود ۳ ماه از اين ماجرا متوجه شدم او به تهران نرفته و در منزل ديگري در دليجان ساکن شده است. من که از اين کار او عصباني شده بودم به در آن منزل رفتم و ظرف حاوي مواد اسيدي را به صورتش پاشيدم. 

بنابراين گزارش، متهم دستگير شده براي سير مراحل قانوني و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

جدید ترین مطالب سایت