لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کدام جملات مایلی کهن را زندانی کرد؟

با گذشت 48 ساعت از آزادی محمد مایلی کهن از زندان هنوز هیچ کس نه می داند جرم او دقیقاً چیست و نه مشخص شده که او به خاطر کدام جملات محکوم شده است. 

کدام جملات مایلی کهن را زندانی کرد؟

اخبار ورزشی - کدام جملات مایلی کهن را زندانی کرد؟

با گذشت 48 ساعت از آزادی محمد مایلی کهن از زندان هنوز هیچ کس نه می داند جرم او دقیقاً چیست و نه مشخص شده که او به خاطر کدام جملات محکوم شده است. 

هرچند مصاحبه محمد مایلی کهن که سبب شکایت علی دایی شده بود توسط عصرایران دوباره منتشر شد، اما همچنان مشخص نیست که کدام جملات از این مصاحبه سبب شده وکیل علی دایی در دادگاه برنده شود.حتی جرم محمد مایلی کهن هم توسط هیچ ارگان رسمی و غیررسمی ای اعلام نشده است.

عصر ایران تلاش چند روزه ای داشت برای اینکه جرم و جملات محمد مایلی کهن مشخص شود تا معیار درستی برای تحلیل، بررسی و قضاوت در اختیار افکار عمومی باشد. طبق اطلاعات به دست آمده و موثق، جرم اعلام شده علیه محمد مایلی کهن، توهین و نشر کذب به قصد اضرار و تشویش اذهان عمومی بوده است.

جرمی که در چند جمله محمد مایلی کهن ثابت شده است، جملاتی که ممکن است بارها توسط افراد دیگر گفته شده باشد. اما شکایت علی دایی منجر به محکومیت مایلی کهن شده است.

 

1- یارب روا مدار که گدا معتبر شود...

هرچند محمد مایلی کهن نامی از علی دایی نیاورده اما قاضی پرونده ثابت کرده که مقصود جملات گفته شده علی دایی بوده و به همین دلیل این جمله توهین محمد مایلی کهن به علی دایی محسوب شده و به خاطر این جمله مجرم شناخته شده.

2- آقایان مالیات های فروانی داشتند اما بعد از پرداخت یک مالیات به ایشان می گویند مربی نمونه مالیاتی

محمد مایلی کهن مدعی است که مربی نمونه مالیاتی خودش است که همه سال ها مالیاتش را پرداخت کرده؛ حتی نزدیکانش مدعی هستند که مسئول رسیدگی به امور ورزشی اداره مالیات تأیید می کند که مربی نمونه مالیاتی محمد مایلی کهن است. با این همه رسانه ها به پرداخت مالیات توسط دایی پرداخته بودند و همین سبب شده بود مایلی کهن این جملات را بگوید.

3- شما که یکی از اعضای خانواده خود را به کادر فنی آورده اید و 300 میلیون به او پول داده اید 300 میلیون هم یه یک نفر بدهید که برای شما سوت بزند.

اشاره مایلی کهن به قرارداد محمد دایی است که طبق ادعای روابط عمومی وزارت ورزش 500 میلیون تومان بوده نه 300 میلیون.

4- هکتارها هکتار زمین گرفته اند و خود را پروفسور داوری می دانند. نزدیک به 5 میلیارد رقم قراردادشان است

قرارداد علی دایی طبق رقمی که در برنامه نود اعلام شد، برای سه سال، 6.1 میلیارد بوده است.

منبع خبر:عصر ایران

جدید ترین مطالب سایت