فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موج جدید بارش برف در 7 استان کشور

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.

خبرگزاری ایسنا: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.

احد وظیفه گفت: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، سواحل دریای خزر، نواحی مرکزی و دامنه های البرز، ابرناکی، بارش باران، وزش باد، در نقاط سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی رعد وبرق و کاهش نسبی دما در نوار شمالی رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: روز سه شنبه بارشها بتدریج نواحی شمال شرق و برخی نقاط شرق را نیز دربر می گیرد و در شمال غرب به تدریج ازمقدار ابرها کاسته می شود که بارش در این روز در استانهای لرستان، چهارمحال بختیاری و شمال خوزستان شدیدتر خواهد بود.

به گفته وظیفه، در روز چهارشنبه بارش ها در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور ادامه داشته و بتدریج از اواخر وقت این سامانه بارشی از کشور خارج می شود.

وظیفه با اشاره به بارش برف در بعضی مناطق واقع در غرب، جنوب غرب و شمال شرق کشور گفت: فردا در استانهای کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان، غرب اصفهان و در اواخر وقت در گلستان و روز چهارشنبه در استانهای گلستان و خراسان شمالی اختلال در تردد جاده ای به شرح زیر پیش بینی می شود. بنابراین توصیه می شود تمهیدات و تجهیزات لازم برای تردد در جاده ها بکار گرفته شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضع هوای تهران اظهارکرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز سه شنبه نیمه ابری و درپاره ای نقاط ابری و بارش پراکنده و در ارتفاعات نیز بارش برف پیش بینی می شود که اوایل شب کاهش ابر خواهیم داشت.

 همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به 5 و 13 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد. در روز چهار شنبه نیز آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به 4 و 15 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

جدید ترین مطالب سایت