لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سورپرایز جدید سیاسی برای سرخ ها

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس برای جلوگیری از بی انضباطی های بازیکنان قصد دارد کلاس های اخلاقی توسط حجت الاسلام قرائتی را برگزار کند.

باشگاه پرسپولیس پس از باطل شدن کارت معافیت حسین ماهینی، این بازیکن را بدهکار باشگاه دانست و این موضوع باعث شد ماهینی واکنش تندی به این موضوع داشته باشد.

 ملی پوش سابق این تیم در واکنش به بدهی خود سیاسی را هدف قرار داد و اعلام کرد که رئیس هیأت مدیره سرخ ها در ابتدای فصل به تیم رقیب 7 میلیارد کمک کرده که اگر این مبلغ در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می گرفت و به تیم تزریق می شد بازیکنانی مثل پولادی، حسینی و... به لیگ های عربی کوچ نمی کردند و با ماندن در این تیم، قرمزپوشان در فصل جاری تضعیف نمی شدند.

به این بهانه سراغ حمید رضا سیاسی، مرد همه کاره باشگاه پرسپولیس رفتیم و با او به گفتگو پرداختیم.

* حسین ماهینی اعلام کرده شما در ابتدای فصل به استقلال کمک 7 میلیاردی داشتید! موضوع چیست؟

- من هم این موضوع را شنیده ام و باید بگویم که کمک 7 میلیاردی بنده به استقلال صحت ندارد. باشگاه های استقلال و پرسپولیس دارای حساب خزانه هستند که تمامی ورودی و خروجی های این دو باشگاه کاملاً حساب شده است. هزینه های باشگاه استقلال از ابتدای فصل توسط اسپانسر این باشگاه صورت گرفته و برخلاف اعلام برخی از دوستان مبلغی توسط بنده به حساب این باشگاه واریز نشده است.

* اما شما با اسپانسر آبی ها آشنا بودید و این امکان وجود دارد که شما مستقیماً به اسپانسر پرداختی داشتید؟

- اینکه اسپانسر آنها را می شناسم دلیل نمی شود که به آنها کمک کرده باشم. آنها خودشان اسپانسر دارند و باید اسپانسر هزینه های آنها را پرداخت کند ضمن اینکه کمک کردن به باشگاه استقلال افتخار است و در صورت این کار، آن را رسانه ای خواهم کرد.

* بارها اعلام شده شما استقلالی هستید و این موضوع خبر کمک 7 میلیاردی شما را بیشتر می کند!

- بحث کمک کردن خوب است در صورتی که شرایطش باشد، چرا نباید این کار صورت گیرد. رقابت ما با استقلالی ها رقابت سالمی است و به هیچ وجه درصدد تخریب تیم حریف نیستیم و اگر هم کاری از دست مان برآید برای این تیم انجام می دهیم. برخلاف آنهایی که تصور می کنند پرسپولیسی هستند، من پرسپولیسی ام. بنده پرسپولیسی هستم و برای پرسپولیس هزینه می کنم.

 * وضعیت تیم را چطور می بینید؟ برای جذب بازیکن در نیم فصل برنامه ای دارید؟

- باشگاه با گذشت زمان به شرایط خوب و ایده آل خود نزدیک می شود، تلاش ما سر و سامان دادن به 2 جبهه است، جبهه اول کادر فنی و بازیکنان هستند که باید آنها این جبهه را با تلاش بیشتر سر و سامان دهند و جبهه دوم نیز امور اداری باشگاه است که خوشبختانه در این مورد هم در چند روز اخیر به آرامش رسیده ایم و کارها سر و سامان یافته است.

در ابتدای فصل برخی از بازیکنان بزرگ ما از تیم جدا شدند و این موضوع موجب شد تا خلأ بزرگی در تیم ایجاد شود و علاوه بر این، تغییر و تحولات در کادر فنی نیز در روحیه تیم تأثیرگذار بود و سعی کردیم با اضافه شدن کادر جدید از این فشارها کاسته شود. بعد از تغییرات کادر فنی از نظر امتیازگیری و رویه تیمی روند رو به رشدی داشتیم هر چند در این راه انتظار معجزه هم نداشتیم. هدف مان این است که پس از پایان نیم فصل با جذب بازیکنان جدید نقاط ضعف مان را پوشش دهیم و با قدرت بیشتر در نیم فصل دوم حضور یابیم.

 * برای برخورد با بداخلاقی ها چه برنامه ای دارید؟

- برای این موضوع در نظر داریم که کلاس هایی با استادان بزرگ اخلاق برگزار کنیم تا بچه ها با مفاهیم و مسائل فرهنگی و اخلاقی بیشتر آشنا شوند. بچه ها با مسائل اخلاقی فاصله گرفته اند و تلاش مان این است که اخلاق مداری را در باشگاه با برگزاری کلاس هایی پایه ریزی کنیم.

* با استادانی هم در این خصوص مذاکره ای داشته اید؟

- تلاشم این است که برای حل موضوعات اخلاقی با حجت الاسلام محسن قرائتی ارتباط برقرار کنم و در طی هفته یک کلاس دو ساعته برای بچه ها ترتیب دهم تا شرایط آنها از نظر روحی و اخلاقی مناسب شود. البته قصد دارم در این راه با سایر بزرگان اخلاق کشور هم صحبت هایی داشته باشم اما به دلیل شناختی که از بچگی نسبت به حجت الاسلام محسن قرائتی پیدا کردم تلاشم این است که اولویت اولم برای این کار، ایشان باشند.

 * دربی را چطور می بینید؟

- رقیب سنتی ما تیم بزرگی است که بزرگی آن قابل انکار نیست، کادر فنی تمام تلاش خود را می کند تا 3 امتیاز این دیدار به پرسپولیس برسد. از نظر کادر فنی تمامی بازی ها مهم است اما دربی اهمیت خود را دارد که این به دلیل کری هواداران دو تیم است، کسب 3 امتیاز تیم در این دیدار اولویت اصلی ما است.

منبع خبر: روزنامه ایران

جدید ترین مطالب سایت