لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستور ویژه درباره فیلم لحظات فوت پاشایی

وزیر بهداشت در رابطه با انتشار فیلم مربوط به خواننده جوان مرتضی پاشایی گقت: دستور رسیدگی به آن را داده ایم تا در آن ساعت و سالن که همرا هان حضور داشته اند منبع و انتشار فیلم مشخص شود تا طبق قانون با آن برخورد شود.

خبرگزاری فارس: سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه اجلاس معاونان غذا و دارویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: در حوزه تعرفه و دریافت غیر متعارف از 80 پزشک شکایت شده است اما به طور کلی تماس  هایی که با سامانه شکایت تعرفه (1690) انجام شده حدود 2 هزار تا 3 هزار تماس در روز بوده است که البته عمده این تماس ها به دلیل کسب راهنمایی یا وجود اشکالات در مراکز درمانی بوده است.

وی همچنین در رابطه با ضبط فیلم در اتاق های عمل و محیط های بیمارستانی گفت: در اتاق های عمل کسی فیلم نمی گیرد و اگر موردی وجود داشته و شاکی داشته باشد مجازات سختی برای آن خواهد بود.

هاشمی افزود: در رابطه با انتشار فیلم مربوط به خواننده جوان مرتضی پاشایی، دستور رسیدگی به آن را داده ایم تا در آن ساعت و سالن که همرا هان حضور داشته اند منبع و انتشار فیلم مشخص شود تا طبق قانون با آن برخورد شود.

وی افزود: ورود به مؤسسات پزشکی و حریم خصوصی افراد ممنوع است و اگر نقص قانون وجود دارد باید برطرف شود و اگر شاکی خصوصی دارد معرفی شود این موارد بخشی از عوارض زندگی مدرن است.

هاشمی گفت: این بی اخلاقی ها در همه جای دنیا وجود دارد اما انتظار داریم که از این فعل حرام پرهیز شود که شاید با موعظه حل نمی شود و اگر نقص قانونی است باید جلوگیری شود.

وزیر بهداشت در پاسخ به این سؤال که ضمن انجام جراحی ها فیلم برداری برای آموزش پرسنل انجام می شود فیلمبرداری در بسیاری از جراحی ها مانند چشم، قلب و شکم وجود دارد اما جنبه آموزشی دارد کار جدیدی نیست اما از زمانی که تکنولوژی های جدید آمده بداخلاقی ها رخ می دهد و مردم در هیچ کجا مصون نیستند.

جدید ترین مطالب سایت