فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روش جدید زورگیری بدون قمه و قداره

سارق زورگيري که با ريختن بنزين بر روي خودرو ها قصد سرقت از شهروندان را داشت حين ارتکاب جرم توسط پليس شهرستان قدس غرب استان تهران دستگير شد.

روزنامه ابتکار: سارق زورگيري که با ريختن بنزين بر روي خودرو ها قصد سرقت از شهروندان را داشت حين ارتکاب جرم توسط پليس شهرستان قدس غرب استان تهران دستگير شد.

سرهنگ حجت اله کرمي زند فرمانده انتظامي شهرستان قدس با اشاره به دستگيري يک سارق زورگير گفت: در ساعات اوليه شب ماموران پليس آگاهي حين گشت زني متوجه صداي فرياد زني شده و فورا خود را به صحنه مي رسانند. 

اين مقام انتظامي افزود: پس از حضور ماموران پليس آگاهي در صحنه مشاهده شد زني خودروي خود را   رها کرده و در حال فرار از دست زورگير بوده و فرد زورگير با ديدن خودروي گشت پليس از صحنه متواري شد که براي دستگيري متهم، ماموران به تعقيب وي پرداخته و او را پس از طي مسافتي دستگير کردند که متهم براي گمراه کردن ماموران اقدام به ريختن بنزين بر روي خودروي خود کرد اما در عملياتي ضربتي قبل از هر اقدامي متهم دستگير شد. سرهنگ کرمي زند بيان داشت: پس از دستگيري سارق زورگير، شيشه خالي و سه بطري پر بنزين از سارق زورگير کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان قدس خاطر نشان کرد: متهم در اعترافاتش به پليس اذعان کرد با انداختن خود جلوي خودروهاي عبوري، آن ها را متوقف کرده و بعد از متوقف کردن خودرو با پاشيدن بنزين روي آن و تهديد به آتش زدن، اموال داخل خودرو را به سرقت مي برده است.

جدید ترین مطالب سایت