فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش وام مسکن مهر به ۳۰ میلیون تومان

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از افزایش سقف تسهیلات مسکن به ۳۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس،احمد اصغری مهرآبادی در خوانسار گفت: دیگر نام نویسی برای مسکن مهر نداریم و اکنون محوطه سازی به عهده متقاضیان است.

 مهرآبادی آماده  کردن و محوطه  سازی پایگاه اطلاع رسانی مسکن مهر را مشکل روند ساخت دانست و افزود : وزرات راه  و شهرسازی برای حل این مشکل اعتبارات ویژه اختصاص می دهد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی همچنین در گلپایگان خبر داد: سقف تسهیلات مسکن مهر از ۲۵۰ میلیون ریال به ۳۰۰ میلیون ریال افزایش یافت.

مهرآبادی با اشاره به اجرای طرح مسکن مهر در 1331 شهر کشور گفت: درصورت تامین اعتبارات این طرح در بودجه سال 94، واحد های مسکن مهر تا پایان سال آینده تحویل متقاضیان می شود.

بر اساس مصوبه وزیران عضو کارگروه مسکن، بانک های عامل مسکن، ملی ایران، ملت، صادرات ایران، تجارت و رفاه کارگران موظفند، بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی برای افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر تا سقف سیصد میلیون ریال برای هر واحد مسکونی اقدام کنند. مجموع دوران مشارکت و فروش اقساطی این تسهیلات بیست سال تعیین می شود.

بر این اساس، وزارت راه و شهرسازی مجاز است، حساب های بانکی خود و شرکت ها و سازمان های تابع را به بانک مسکن منتقل کند.

همچنین بانک مسکن موظف است، با اعلام وزارت راه و شهرسازی در پایگاههای مسکن مهربرای ایجاد شعبه جدید برای وصول اقساط تسهیلات پرداخت شده، اقدام کند.

جدید ترین مطالب سایت