لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیشنهاد قابل توجهی نبود که به تهران ببرم

وزیر امورخارجه کشورمان که در وین به سر می برد گفت: پیشنهاد درخور توجهی مطرح نشده است که بخواهم به تهران ببرم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر, ظریف پس از این دیدارها در جمع خبرنگاران در وین ضمن تکذیب خبر بازگشت خود به تهران، گفت:بحث های زیادی در مذاکرات وین انجام شده ولیپیشنهاد جدید و قابل توجهی که بخواهم با خود به تهران ببرم، مطرح نشد.

منابعی نزدیک به گفتگوهای هسته ای در وین روز جمعه اعلام کردند جان کری وزیر امور خارجه آمریکا و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران مشغول تهیه پیشنهاد جدیدی با هدف شکستن رکود در گفتگوها بین تهران و شش قدرت بزرگ هستند.

این منابع که خواستند نامشان فاش نشود افزودند کری و ظریف پیشنهادی را آماده می کنند که احتمالا به پایتختهای دو کشور ارائه خواهد شد.  

هنوز جزئیات این پیشنهادهای جدید فاش نشده است.

در همین حال افخم سخنگوی وزارت خارجه ، خبرسازی ها مبنی بر ارائه طرح و پیشنهاد جدید کشورهای 5+1 به ایران و پردازش های پیرامون آن را بی اساس خواند.

افخم با تکذیب این موضوع اظهارداشت: در سه روز گذشته مذاکرات فشرده و متعدد دوجانبه و چند جانبه بر اساس طرح ها و ابتکارات متعدد تیم مذاکره کننده إیرانی که آخرین انها در مسقط پیشنهاد شد ، انجام شده است و مذاکرات درسطوح مختلف کارشناسی و سیاسی ادامه دارد و هیچگونه طرح جدیدی از طرف کشورهای5+1 ارایه نشده است.

جدید ترین مطالب سایت