فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خطیبی:نمی گذارم با کارهای شان صدر جدول را از ما بگیرند!

رسول خطیبی می گوید انتخاب داور اصفهانی برای بازی این تیم با نفت نشان از این دارد که جریانی می خواند ترمز تراکتورسازی را بکشند.

رسول خطیبی بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: دیگر نمی خواهم صحبت فنی انجام دهم. هر چقدر تمرین می کنیم و روی بازی حریف آنالیز انجام می دهیم اتفاقاتی می افتد که امتیازات را از دست می دهیم. در سه بازی ما اتفاقاتی افتاده که اگر در مورد آن حرف بزنم محروم می شوم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وی افزود:3 بازی ما مقابل نفت تهران، سپاهان و یک تیم دیگر که الان در ذهنم نیست را نگاه کنید. نمی دانم حسین عسگری یا چه کسی مسابقات را آنالیز می کند اما امروز شروع مجدد بیرانوند که منجر به گل دوم این تیم شد، در شرایطی اتفاق افتاد که دست بیرانوند از محوطه جریمه خارج شده بود.نمی دانم چرا در شرایطی که سپاهان یکی از رقیبان مستقیم ما است داور کناری این مسابقه از اصفهان انتخاب می شود. من تا به الان در مورد داوری صحبت نکردم اما اجازه نمی دهم برخی افراد با تصمیماتی که می گیرند بخواهند جلوی قهرمانی ما را بگیرند. آقایان شما نمی توانید تیم من را از صدر جدول پایین بیاورید و با مدارک و فیلم هایی که ارائه می کنم نشان می دهم که حق ما چطور تضییع شده است.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه رفتارش باعث شد هواداران علیه داور تحریک شوند، خاطرنشان کرد: من از هواداران خواستم به داور بی احترامی نکنند و او را تشویق کنند.

خطیبی در مورد اینکه جمشید نظمی اعلام کرده داوری مشکلی نداشت، عنوان کرد: نظمی که نمی تواند در مورد مسائل فنی صحبت کند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه این تیم در خط دفاع مشکل داشت، تصریح کرد: امروز اگر قانون اجازه می داد 5-6 بازیکن را تعویض می کردم و واقعا شرایط خوبی نداشتیم.

وی در مورد اینکه دروازه بانش روی گل دوم بیشتر از داور مقصر بود، گفت: در این ارتباط صحبت نمی  کنم و شما بهتر است فیلم بازی را ببینید.

جدید ترین مطالب سایت