لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رایزنی های سخت و فشرده در وین / احتمال تمدید مذاکرات

از امروز ۲ روز باقی مانده تا طرفین بر سر حل اختلافات به رایزنی بپردازند. در حالیکه زمان به سرعت به سوم آذر، مهلت تعیین شده ایران و ۱+۵ برای حصول توافق جامع هسته ای نزدیک می شود ، رایزنی های سخت و فشرده دو طرف در وین پایتخت اتریش ادامه دارد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، در ششمین روز مذاکرات "وین هشت " نیز  دیدارهای دو و چند جانبه ایران و 1+5 برای حل اختلافات باقی مانده برگزار می شود . دیروز چهارمین دور مذاکرات وزرای امور خارجه ایران، آمریکا و هماهنگ کننده 1+5 در وین برگزار شد.

رایزنی های سخت و فشرده در وین / احتمال تمدید مذاکرات

رایزنی های سخت و فشرده در وین / احتمال تمدید مذاکرات 

وزیران امور خارجه ایران و آلمان هم با حضور اشتون هماهنگ کننده 1+5 دیدار کردند.

این چهارمین دیدار در این دور از مذاکرات هسته ای ایران و 5+1 است که نزدیک به دو ساعت بطول انجامید. دهمین دور از مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 از روز سه شنبه گذشته با دیدار دوجانبه ظریف و اشتون در محل نمایندگی دائم ایران در وین آغاز شد.

«فرد کاپلان» کارشناس آمریکایی روابط بین الملل در گزارشی با برشمردن مزیت های توافق موقت هسته ای ژنو، می نویسد: «خوشبختانه مورد خوبی برای ادامه مسیر مذاکرات وجود دارد».

  وزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که لوران فابیوس،  وزیر خارجه این کشور امروز برای ادامه مذاکرات درباره برنامه هسته ای ایران عازم اتریش می شود.

  «استیو لواین»  با اشاره به اینکه مذاکرات هسته ای برای طرفین از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت این گفت وگوها احتمالا موفقیت آمیز خواهد بود، اما شاید نیاز به تمدید مهلت مذاکرات وجود داشته باشد.

«استفن سستانوویچ» محقق ارشد شورای روابط خارجی به جان کری در مذاکرات ایران توصیه می کند از توافق 1974 بین آمریکا و شوروی درباره محدود کردن سلاح های استراتژیک عبرت بگیرد.

  «یو تی سندیگو» گزارش داد که حتی اگر نتوان در مذاکرات محدودیت جدی بر برنامه هسته ای ایران اعمال کرد، هیچ چیزی از دست نمی رود چون این برنامه اکنون متوقف و تحت نظارت است».

جدید ترین مطالب سایت