لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فراخوان دانشجویان شریف برای تجمع مقابل راکتور تهران

۳۱۳ نفر از نخبگان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در راستای، مطالبه عدم توقف پیشرفت کشور از دانشجویان ، نخبگان و اقشار جامعه دعوت کردند، فردا(یکشنبه ) در برابر رآکتور تحقیقاتی تهران تجمع کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نسخه ای از این دعوتنامه آمده است : به برکت خون شهدا و با هدایت های مدبرانه حضرت امام (ره ) و مقام معظم رهبری ، امروز جمهوری اسلامی پرچمدار مقابله با تمامی سلطه جویی ها و زیاده طلبی های ظالمان و مستکبران عالم و نیز نقطه امید همه مظلومین و مستضعفین شده است .

این جایگاه بی نظیر جمهوری اسلامی سبب شد، دشمنان انقلاب از همان ابتدا ازهیچ دشمنی علیه مردم ایران دریغ نکنند و در این میان بی تردید مهم ترین راه مقابله با این دشمنی ها، پیشرفت علمی و همه جانبه کشور است که به همت دانشجویان و اساتید این مرز و بوم محقق می شود .

این تجمع در حالی قرار است در برابر رآکتور تحقیقاتی تهران برگزار شود که مذاکرات هسته ای بین ایران و گروه 1+5 متشکل از آمریکا، انگلیس ،روسیه، چین، فرانسه و آلمان برای رسیدن به توافق نهایی قبل از سوم آذر در وین در جریان است .

در این دعوتنامه آمده است : در یک سال گذشته با امید بستن به معدودی از کشورها شاهد غفلت از پیشرفت کشور در برخی زمینه ها بودیم .

 در این مدت عدم تحقق تعهدات طرف آمریکایی،  به ما آموخت به وعده های پوچ بیگانگان در رابطه با لغو تحریم ها نباید دلخوش باشیم و پیشرفت و رشد شتابنده کشور را به تعویق بیندازیم.  

این دانشجویان در دعوتنامه خود تاکید کرده اند: ما دانشجویان دانشگاه صنعتی شهید شریف به نمایندگی از جامعه نخبگانی کشور، اعلام می کنیم  بدون دل بستن به وعده های شیطان بزرگ، آماده  حرکت علمی جهادی در زمینه ی تخصص و توانایی هایمان برای پیشرفت درون زا و هرچه پرشتاب ترکشور هستیم و در راه حفظ سرمایه های گران بهایی که ملت ایران برای دستیابی به آنها هزینه های بسیاری متحمل شده ، از هیچ تلاشی فروگذارنخواهیم کرد و همچون احمدی روشن ها تا پای جان ایستادگی خواهیم کرد .

در بخش دیگری از این دعوتنامه تصریح شده است، از مسئولان محترم تقاضای همکاری و همراهی در مسیر تلاش برای رشد درونزای کشور و احقاق حق توسعه صنعت  هسته ای بدون وعده های دروغین مستکبرین داریم  .

جدید ترین مطالب سایت