لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گزارش المیادین از توافق ایران و 1+5 درباره غنی سازی

به شدت روی پلت فرم های بانکی کار می کنیم به گونه ای که هر فرد با داشتن یک گوشی همراه یک باجه در اختیار داشته باشد و در این زمینه بخشی از خدمات نیز ارائه شده ...

مدیرعامل ایرانسل با بیان این که نسل چهارم خدمات تلفن همراه برای اولین بار در ایران در شهر مشهد ارائه می شود، افزود: هزینه سیم کارت های LTE مبلغ 20 هزار تومان است همچنین به دلیل تکنولوژی جدید نیاز به تعویض دارد، حال آن که مشترکین می توانند شماره ای جدید یا سیم کارتی با شماره قبلی خود دریافت کنند.

علیرضا قلمبر دزفولی اظهار کرد: 4G آخرین فناوری در حوزه پهنای باند تلفن همراه است و تا دو سال آینده مشغول تکمیل این حوزه هستیم. این در حالی است که در بسیاری از شرکت های دنیا بحث 5G مطرح شده و در حال انجام مراحل اجرایی کردن و نوشتن استانداردهای آن هستند.

وی درباره برنامه های آینده این اپراتور اظهار کرد: به شکل طولی به همان حرکتی که در خدمات نسل دو، سه و چهار داشتیم ادامه خواهیم داد و در حالت عرضی در تلاش هستیم پلت فرم هایی که برای ارائه سرویس های مختلف و زیرساخت های محتوا در نسل سوم و چهارم خدمات وجود دارد را گسترش دهیم.

دزفولی تصریح کرد: به شدت روی پلت فرم های بانکی کار می کنیم به گونه ای که هر فرد با داشتن یک گوشی همراه یک باجه در اختیار داشته باشد و در این زمینه بخشی از خدمات نیز ارائه شده و در حال تکمیل است.

مدیرعامل ایرانسل درباره تعرفه های ارائه خدمات این اپراتور اظهار کرد: تعرفه ها در حوزه تلفن همراه در 10 سال گذشته هیچ افزایشی نداشته به علاوه با خدمات مختلف کاهش هم داشته همچنین برنامه ای برای افزایش تعرفه ها نداریم.

دزفولی توصیه کرد: افرادی که از دیتا استفاده می کنند برای تعدیل هزینه های آن می توانند متناسب با حجم و زمان مورد نیازشان از بسته های مختلف و مناسب استفاده کنند همچنین کاربران می توانند با شماره گیری *555# اطلاعات در این زمینه را در اختیار داشته باشند.

او با بیان اینکه کاربران از نسل سه به چهار، نیاز به نقل و انتقال داده ها با سرعت بالاتری دارند، ادامه داد: سقف انتقال اطلاعات و دسترسی به اینترنت در نسل سوم خدمات، 21 مگابایت به ازای هر ثانیه و در LTE این عدد به 150 مگابایت در ثانیه افزایش یافته است در نتیجه سرعت دسترسی و انتقال اطلاعات چند برابر افزایش یافته است.

مدیرعامل ایرانسل گفت: از حیث تکنولوژی برای اپراتورها این فناوری به ازای پهنای باند فرکانس کمتر اطلاعات بیشتری به ما می دهد همچنین سرعت دسترسی به اطلاعات در نسل چهارم خدمات بالاتر است، به عنوان مثال بعضی از اپلیکیشن ها در صورت نبود سرعت مناسب اینترنت عملیاتی نمی شوند.

دزفولی درباره مشکلات این فناوری نوین اظهار کرد: در زمینه فناوری 4G استانداردهایی تعریف شده و به طور ذاتی معایبی ندارد، در LTE پوشش ها نقطه ای است که این مسئله ضعف تلقی نشده بلکه به عنوان قابلیت ذاتی مطرح می شود.

وی افزود: هم اکنون نسل سوم ایرانسل در 67 شهر فعال است و مشترکین از آن استفاده می کنند همچنین LTE در تمامی استان ها تقریبا آماده بوده و به مرور و تا پایان سال این روند کامل خواهد شد.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت