لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صحبت های رضا شفیعی جم درمورد جدایی از همسرش بعد از 6ماه زندگی مشترک!!

در اولین قسمت از فصل تازه «شام ایرانی»، شفیعی جم میزبان محمدرضا هدایتی، برزو ارجمند و محمدرضا شریفی نیا است...

در اولین قسمت از فصل تازه «شام ایرانی»، شفیعی جم میزبان محمدرضا هدایتی، برزو ارجمند و محمدرضا شریفی نیا است.

شفیعی جم در بخشی از این فیلم با بیان اینکه دوست ندارد به دروغ درباره زندگی مشترکش حرف بزند، گفت: پول زحمت 20 ساله ام را برای 6 ماه زندگی از دست دادم!

وی ادامه داد: جدایی من و همسرم خورد به ماجرای افزایش ناگهانی قیمت طلا و مرتب قیمت طلا بالا رفت و من نیز مجبور شدم برای پرداخت مهریه همسرم خانه ام را بفروشم.

شفیعی جم افزود: البته این را هم بگویم که خانواده ما تقریبا از طیف خانواده های سنتی است یعنی خانواده ای که طلاق واقعا در آن کم بود اما به هر حال این اتفاق افتاد.

این بازیگر طنز با مخاطب قرار دادن جوان ها گفت: اینکه 400 سکه یا 500 سکه مهریه تعیین می کنید بدون اینکه فکر کنید به روزی که باید آن را به همسرتان پرداخت کنید، زیاد کار درستی نیست.

یک نکته جالب دیگر در «شام ایرانی»، صحبت هایی بود که محمدرضا شریفی نیا درباره شایعاتی که پیرامون ازدواج دوم وی وجود دارد مطرح کرد. شریفی نیا با بیان اینکه چون زیاد نقش مردان دوزنه را بازی کرده مخاطبان فکر می کنند وی در زندگی واقعی ش هم دوزنه است، گفت: من یک بار بیشتر ازدواج نکردم که آن هم بعد از سال ها به اتمام رسید.

وی خاطرنشان کرد: با تمام حرف و حدیث هایی که وجود دارد تا زمانی که مردان دوزنه از چندهمسری دست برندارند، چنین نقش هایی را ایفا خواهم کرد!

بر اساس این گزارش، سری تازه «شام ایرانی» به کارگردانی محمد شایسته تولید شده است و بناست بعد از پخش کامل از شبکه خانگی در شبکه نسیم روی آنتن برود.

منبع:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت