لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سیل در «گچساران»/ ۴ متر برف در «موگویی»

بارندگی سیل آسای روز یکشنبه، مردم شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد را غافلگیر کرده است. فرماندار شهرستان کوهرنگ در چهارمحال و بختیاری گفت ارتفاع برف در دهستان موگویی این شهرستان، اکنون به چهار متر رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این بارندگی که حدود دوساعت با شدت ادامه داشت، به آبگرفتگی معابر، راهبندان برخی مسیرها، کند شدن رفت و آمد خودروها در مناطق شهری و روستایی این شهرستان شده است.

رئیس ایستگاه شماره 2 آتش نشانی شهر دوگنبدان گفت: برخی از واحدهای مسکونی واقع در کوچه های حسینیه بیت العباس در مرکز شهر دوگنبدان به علت بسته شدن راه عبور آب کانال در این محله، دچار آبگرفتگی شده است.

وی گفت: در حال حاضر، واحدهای مسکونی دچار سیل شده از آب خالی و تلاش امدادگران برای تخلیه این کانال ادامه دارد.

صالحی تصریح کرد: به علت بارندگی شدید، یک خودرو پراید به همراه راننده نزدیک روستای آبشیرین در حال غرق شدن بود که با کمک امدادگران نجات یافت.

وی از گرفتار شدن بسیاری از خودروها در مسیر جاده ارتباطی شهر دوگنبدان به سمت دهستان بویراحمد گرمسیری به علت تخریب جاده این مسیر خبر داد.

چهار متر برف در کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری

فرماندار شهرستان کوهرنگ، گفت ارتفاع برف در دهستان موگویی این شهرستان، اکنون به چهار متر رسیده است.

زمانپور به ایسنا گفت: بارش سنگین و شدید برف در شهرستان کوهرنگ، به ویژه در دهستان موگویی، صورت گرفت که بر اثر آن، اکنون ارتفاع برف در دهستان موگویی به چهار متر رسیده و همچنان برف در حال بارش است.

جدید ترین مطالب سایت