لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جلولا آزاد شد/ داعش در آستانه شکست در سنجار

در حالی که گزارش ها از آزادی شهر جلولا به دست نیروهای مردمی حکایت دارد بر اساس گزارش ها نیروهای مردمی در منطقه کردستان عراق در آستانه شکست محاصره تروریست های داعش در مناطق کوهستانی سنجار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، شبکه تلویزیونی العراقیه گزارش داد نیروهای مردمی با حمایت گلوله باران توپخانه ای جلولا را آزاد کردند. بر اساس این گزارش نیروهای مردمی از پنج محور توانستند وارد جلولا شوند. در این عملیات هفت تن از نیروهای مردمی کشته شدند.

جلولا آزاد شد/ داعش در آستانه شکست در سنجار

همزمان گزارش ها حاکیست نیروهای مردمی به حمایت ارتش در منطقه کردستان عراق در آستانه شکست محاصره تروریست های داعش در مناطق کوهستانی سنجار هستند.

پایگاه اینترنتی « شفق نیوز » از اربیل گزارش داد : هنوز هزاران نفر از اقلیت ایزدی ها در محاصره عناصر تروریستی داعش قرار دارند و ارتش عراق و نیروهای مردمی برای شکستن محاصره منطقه سنجار آماده می شوند.

سخنگوی نیروهای مردمی عراق اعلام کرد این نیروها بیش از هفتاد درصد از مناطق اشغالی را از لوث وجود تروریست ها پاکسازی کرده اند ولی بازپس گیری منطقه سنجار با توجه به موانع سخت موجود بسیار مشکل است.

جلولا آزاد شد/ داعش در آستانه شکست در سنجار

خبرها همچنین حاکیست نیروهای مردمی نخستین بار از سلاح پیشرفته و سنگین برای گلوله باران مواضع عناصر تروریستی داعش در منطقه " بعشیقه " در شمال شرق موصل استفاده کردند.

تروریست های داعش داعش ششم ماه آوریل گذشته بخش هایی از منطقه بعشیقه را در هفده کیلومتری شمال شرق موصل اشغال کرد.

از دیگر سو به دنبال فرمان نخست وزیر عراق به ارتش برای افزایش پشتیبانی هوایی و لجستیکی از نیروهای مردمی در استان الانبار ، اکنون این استان و به ویژه شهر الرمادی به کانون جدید درگیری های ارتش و نیروهای مردمی به تروریست های داعش تبدیل شده است .

جدید ترین مطالب سایت