لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فضای مذاکرات رضایت بخش است ونباید متوقف شود

فدریکا، موگرینی، نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: باوجودی که روز دوشنبه، مهلت تعیین شده برای مذاکرات هسته ای به پایان رسید و به توافق نرسیدیم، اما این به معنی توقف مذاکرات نیست. وروند مذاکرات همچنان روبه جلو است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، موگرینی در حاشیه پارلمان اروپا به خبرنگاران افزود: باوجودی که مهلت تعیین شده برای مذاکرات هسته ای به پایان رسید و توافقی حاصل نشد اما این به معنی توقف روند مذاکرات نیست.دراین روزها گام هایی به جلو برداشته شد که خود منجر به ادامه راه پیموده شده و رسیدن به گام های دیگر و یک توافق در ماه های آتی خواهد شد.

وی تاکیدکرد: البته نه هر توافقی بلکه یک توافق خوب که نه تنها برای امنیت منطقه و عدم گسترش بلکه حتی برای زمینه منطقه ای نیز مهم خواهد بود. اتحادیه اروپا امسال نقش بسیار مهمی را ایفا کرد و در ماه های آینده ایفا خواهد کرد.

موگرینی گفت: البته از اینکه تا مهلت تعیین شده به توافق نرسیدیم کمی یاس بوجود آمد اما امید و علایم رضایت بخشی درخصوص اینکه بتوان گام های دیگری بجلو برداشته شوند وجود دارد. فضای موجود اصلا منفی نیست و برعکس رضایت بخش است و مذاکرات با ایران نباید متوقف شوند.

وی در روزهای آتی به عنوان نماینده اتحادیه اروپا مذاکرات هسته ای با ایران را بجای خانم اشتون هدایت می کند و از هم اکنون مشورت با وزرای خارجه امریکا و اتحادیه اروپا را آغاز کرده است.

وزیران امور خارجه ایران و 1+5 روز دوشنبه تصمیم گرفتند تا مذاکرات هسته ای را بزودی و طی هفته های آینده برای دستیابی به توافق جامع ادامه دهند. هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به ریاست محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در 7 روز گذشته در وین برای دستیابی به توافق جامع تلاش کرد لیکن طرف مقابل به دلیل فشارهای داخلی به ویژه پس از انتخابات اخیر کنگره آمریکا، آمادگی رسیدن به توافق را در این مهلت قانونی نداشت.

 

جدید ترین مطالب سایت