لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشتن ملکه زیبایی و خواهرش!! + عکس

با گذشت دو هفته از ناپدید شدن «آلوارادو» ملکه زیبایی کشور هندوراس و خواهر او صوفیا، اجسادشان در حاشیه رودخانه ای در شهر سانتاباربارا پیدا شد..

کشتن ملکه زیبایی و خواهرش!! + عکس

 هموطن:با گذشت دو هفته از ناپدید شدن «آلوارادو» ملکه زیبایی کشور هندوراس و خواهر او صوفیا، اجسادشان در حاشیه رودخانه ای در شهر سانتاباربارا پیدا شد.

پلیس هندوراس دو مرد را که مظنون به قتل این دو خواهر هستند، دستگیر کرد.

کشتن ملکه زیبایی و خواهرش!! + عکس

طبق گزارش پلیس، اجساد آلوارادو 19 ساله –ملکه زیبایی هندوراس- به همراه خواهرش صوفیا 23 ساله در حالی پیدا شد که هر دو را با ضربات چاقو کشته بودند. براساس آخرین گزارش نامزد صوفیا که در زندان به سر می برد طی اعترافی هولناک قتل دو خواهر و دفن آنها را کنار رودخانه برعهده گرفت. پلیس حسادت را انگیزه این اقدام جنون آمیز می داند.

این دو خواهر خود را برای شرکت در مسابقه زن شایسته جهان برای ماه آتی آماده می کردند که از حدود دو هفته پیش به طرز ابهام آمیزی ناپدید شدند.

ژنرال «رامون سابیلون» رئیس پلیس و امنیت ملی هندوراس گفت: «روئیز» نامزد صوفیا به شلیک گلوله، قتل و مدفون کردن اجساد دو خواهر اعتراف کرده است. پلوتارکو روئیز نامزد صوفیا آلوارادو نزد افسران پلیس اعتراف کرد دو هفته پیش خواهران آلوارادو را ربوده و پس از قتل آنان را دفن کرده است.

منبع: jamnews.ir

جدید ترین مطالب سایت