لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اپل باز هم رکورد زد

عرضه آیفون 6 و 6 پلاس در کنار انتشار سیستم عامل جدید iOS 8 باعث شده تا افزایش بسیار زیادی در تعداد اپلیکیشن های اپ استور (App Store) به وجود آید و این موضوع به رشد دانلودها از این منبع منجر شده است.

خبرگزاری ایسنا: عرضه آیفون 6 و 6 پلاس در کنار انتشار سیستم عامل جدید iOS 8 باعث شده تا افزایش بسیار زیادی در تعداد اپلیکیشن های اپ استور (App Store) به وجود آید و این موضوع به رشد دانلودها از این منبع منجر شده است.

بر طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از Fiksu، عرضه آیفون 6 و 6 پلاس در کنار انتشار iOS 8 باعث شده تا افزایش بسیار زیادی در تعداد اپلیکیشن های اپ استور به وجود آید. این گزارش، افزایش دانلود نسبت به ماه گذشته را 42 درصد بیشتر می داند که به واسطه اضافه شدن 200 اپلیکیشن رایگان جدید به اپ استور اتفاق افتاده است.

در ادامه این گزارش، به نقل از زومیت آمده است: این 200 اپلیکیشن رایگان در ماه جاری 7.8 میلیون بار دانلود شده اند که نسبت به ماه پیش افزایش 42 درصدی و نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته افزایش 39 درصدی را نشان می دهد.

این گزارش همچنین اشاره می کند که به احتمال زیاد این تعداد زیاد دانلود اپلیکیشن،  در نتیجه اضافه شدن اپلیکیشن های مهم کاربردی و همچنین به روزرسانی هایی است که توسعه دهندگان انجام داده اند. در واقع اولین مجموعه ای که کاربران آیفون 6 جدید آن ها را دانلود کرده اند، برنامه هایی بوده اند که برای کاربران بسیار اهمیت داشته و گویی اینگونه اپلیکیشن ها کاربرانی وفادار برای خود پیدا کرده اند. این روندی است که سازندگان اپلیکیشن ها آن را اتخاذ کرده اند تا کاربرانی وفادر به خود را بدست آورند.

سهم بزرگی از این افزایش دانلود نیز به همین دسته افرادی بازمی گردد که گوشی آیفون جدیدی خریداری کرده اند و خیلی سریع اپلیکیشن های مورد علاقه خود را دوباره دانلود و نصب کرده اند. 

جدید ترین مطالب سایت