فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیشنهاد ایجاد پیاده راه کتاب در خیابان انقلاب

اعضای شورای شهر در تذکرات پیش از دستور خود موضوعاتی همچون آخرین وضعیت پروژه ایران زمین، ایجاد پیاده راه کتاب، تغییر مدل های قرارداد شهرداری با پیمانکاران و ... را مورد بررسی قرار دادند که عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران پیشنهاد ایجاد پیاده راه تهران در محدوده خیابان انقلاب را مطرح کرد.

خبرگزاری ایسنا: اعضای شورای شهر در تذکرات پیش از دستور خود موضوعاتی همچون آخرین وضعیت پروژه ایران زمین، ایجاد پیاده راه کتاب، تغییر مدل های قرارداد شهرداری با پیمانکاران و ... را مورد بررسی قرار دادند که عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران پیشنهاد ایجاد پیاده راه تهران در محدوده خیابان انقلاب را مطرح کرد.

سرخو صبح امروز در تذکرات پیش از دستورخود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه یک سال قبل تذکری در مورد پروژه ایران زمین متعلق به بابک زنجانی عنوان کردم و هنوز جوابی در مورد آن دریافت نشده است، گفت:  مالک این پروژه نسبت به مشکلات مردم منطقه بی توجهی کرده است و حتی پس از یک سال جوابی برای تذکر ارائه نشده است و علیرغم قول های متعدد شهرداری، هنوز یک باند خیابان ایران زمین و گلستان بسته است و مالک نسبت به آن احساس مسئولیت نمی کند. عضو کمیسیون شهرسازی شورا با بیان اینکه خواهشمندیم شهرداری جدی و سریعتر به این موضوع رسیدگی کند، گفت: دستگاه قضایی نیز باید خارج از نوبت به پرونده این شخص رسیدگی کند.

چمران در پاسخ به سرخو عنوان کرد که تا مدت دیگر یکی از این خیابان های مسدود شده باز خواهد شد.

همچنین علی صابری عضو نابینای شورای شهر نیز با بیان اینکه باید داستان اتوبان های ورودی به تهران حل شود، گفت: مشخص نیست که مسئولیت این اتوبان ها بر عهده وزارت راه و یا شهرداری است و از قدیم گفته اند که ارباب ها با یکدیگر دعوا کرده و پول کاسه و بشقاب را رعیت ها می دهند و باید متولی این اتوبان ها مشخص شود.

وی همچنین با انتقاد از شهرداری مبنی بر عدم مسئولیت پذیری در مورد رفتار پیمانکاران گفت: به نظر می رسد کمیسیون حقوقی و نظارت باید در مورد قراردادهای پیمانکاران وارد شده و مدل های قراردادها را به منظور تقویت روحیه نظارتی مورد بازنگری قرار دهد.

انتقاد از سخنان مدیر ارشد شهرداری

همچنین حقانی رئیس کمیته محیط زیست شورا نیز با اشاره به اهمیت تعیین خط محدوده گفت: متاسفانه یکی از مدیران ارشد شهرداری بدون توجه به قانون اظهار نظرهایی در مورد خط محدوده داشته و عنوان کرده است که شورای عالی معماری و شهرسازی تنها مرجع تعیین خط محدوده است که این برخلاف قانون اساسی و قانون شوراها است، چرا که پس از ارائه طرح های هادی و جامع شهرسازی باید این طرح ها به تصویب اعضای شورا برسد و در مورد این سخنان نیز مکاتبه ای خواهم کرد.

چمران نیز در پاسخ به حقانی عنوان کرد که سخنان این مدیر ارشد شهرداری در مورد تدقیق بوده است.

یک فوریت طرح اصلاح مفادی از مصوبه تشکیل انجمن های شورایاری شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا به تصویب رسید.

جدید ترین مطالب سایت