لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

شبکه «سی ان ان» به منظور فروکش کردن خشم تظاهرات کنندگان معترض به قتل نوجوان سیاهپوست، با دعوت از قاتل مایکل براون، و با تیتر «شکسته شدن سکوت دارن ویلسون»درصدد مظلوم جلوه دادن قاتل مایکل براون بر آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شکه خبر، مجری این برنامه تلویزیونی طوری برنامه را پیش می برد که نشان دهد قاتل در این صحنه حق به جانب عمل کرده و راهی جز کشتن نوجوان سیاه پوست نداشته است.

قاتل این نوجوان سیاه پوست همچنین وجود هرگونه تعصب نژادی را که منجر به کشتن «مایکل براون» شود، رد کرد.

در پی به قتل رسیدن مایکل براون در ماه اوت، گزارش های ضد و نقیضی درباره نحوه کشته شدن او منتشر شد که عمدتا بیانگر درگیری فیزیکی او با مامور پلیس بود، این در حالی است که قاتل صحبت از تیراندازی به این نوجوان از فاصله چندین متری کرده است.

رادن ویلسون قاتل مایکل براون گفت: من مجبور شدم به سمت وی تیر اندازی کنم، چون لحظه تیراندازی وی به سمت من می آمد. من بصورت قانونی مایکل براون را کشتم.

وی افزود: اگر این کار را نمی کردم او مرا می کشت. فرمانده ما فوق من دستور به تیراندازی داد. من ندیدم مایکل براون در کجا قرار داشت. وی فاصله زیادی از ما داشت.

ما به وی اخطار کردیم تا بایستد و به وی فرصت ایستادن دادیم. بعد به دستور ما گوش نداد. بعد وی به سمت ما حمله ور شد و من برای دفاع از خود به سمت وی تیراندازی کردم. من با تیر به سر او زدم.

مجری پرسید: شما که تا حالا تیراندازی نکرده بودی، چه طور اینطور حرفه ای به مایکل تیراندازی کردی؟

وی گفت: بله من تا کنون تیراندازی نکرده بودم.

مجری گفت: شما به دلیل تعصب نژادی به مایکل تیراندازی نکردی ؟

وی گفت: نه، به هیچ وجه

2200 نیرو گارد ملی در فرگوسن

سی ان ان، واشنگتن پست، فاکس نیوز، نیویورک تایمز و چندین رسانه عمده دیگر، ابتدا اخبار و تصاویری از غارت مغازه ها و فروشگاه ها در اثر ناآرامی ها را منتشر کرده و در ادامه، بدون اشاره به آنچه ساعاتی پیش رخ داده، تصاویر ماموران آتش نشانی که قصد مهار آتش سوزی ها را دارند به تصویر کشیده شد. این روند به منظور ایجاد ذهنیت منفی علیه معترضان تا ساعت ها ادامه داشت، اما با گسترش اعتراض ها به شهرهای دیگر، انتشار تصاویر تجمعات مردم به صورت گزینش شده، در دستور کار آنها قرار گرفت.

با اوج گرفتن درگیری ها و انتشار گسترده اخبار از طریق شبکه های اجتماعی، رسانه های عمده و جریان ساز امریکایی که تا صبح امروز تنها هشدارهای مقامات پلیس و سخنان باراک اوباما مبنی بر برخورد با آشوبگران را منتشر می کردند، وارد گود شده و تلاش کردند روند مخابره گزارش ها را به کنترل خود در آورند.

خبرنگاران رسانه های عمده و جریان ساز امریکایی به بهانه تمهیدات امنیتی از انتشار تصاویر درگیری ها خودداری می کنند و پلیس به خبرنگاران مستقل نیز اجازه فعالیت نمی دهد، اما گزارش ها و تصاویر تهیه شده توسط مردم که در صفحات اینترنتی منتشر می شود، باعث حیرت مردم سایر شهرهای امریکا شده است.

همچنین منابع آگاه اعلام کردند ۲۲۰۰ نیروی گارد ملی آمریکا قرار است بامداد امروز در شهر فرگوسن در ایالت میسوری مستقر شوند.

مردم شهر فرگوسن در ایالت میسوری آمریکا، در واکنش  به رای دادگاه مبنی بر تبرئه یک افسر پلیس عامل قتل مایکل  براون، نوجوان سیاه پوست بی دفاع، با حضور در خیابانها و آتش زدن ساختمانها و اماکن  عمومی و حمله به خودروهای پلیس،  خشم و نفرت خود را از نظام قضایی درکشورشان به نمایش گذاشتند. 

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

پلیس و نیروهای ضد شورش نیز با گاز اشک آور و باتوم به سوی مردم خشمگین حمله ور شدند.

با تبرئه افسر پلیس قاتل نوجوان سیاهپوست در فرگوسن آمریکا ، معترضان، ۱۲ ساختمان را در این شهر و حومه آن به آتش کشیدند.

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

پلیس سی روز وضعیت فوق العاده در شهر فرگوسن اعلام کرده است و ماموران امنیتی از دستگاههای مختلف در سطح شهر مستقل هستند.

این حکم هیئت منصفه خانواده مایکل براون را به شدت سرخورده کرده است.

آنها انتظار داشتند عدالت درباره قاتل فرزندشان اجرا می شد.

شاهدان و همچنین کالبدشکافی نشان می دهد مایکل براون ۱۸ ساله در حالی هدف شلیک شش گلوله این افسر سفیدپوست قرار گرفت که هیچ سلاحی همراهش نبود و هیچ تهدیدی برای پلیس محسوب نمی شد و  سوء سابقه نیز نداشت.

افسر پلیس دارن ویلسون، که حدود 4 ماه پیش با شلیک گلوله به سمت مایکل براون،  نوجوان سیاهپوست را به قتل رسانده بود.

پلیس: نمی توانیم تظاهرات را مهار کنیم

«یان بِلمار» فرمانده پلیس سنت لوئیس در ایالت میسوری آمریکا اعلام کرد مأموران امنیتی در این شهر قادر به مهارکردن  تظاهرات گسترده نیستند.

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

رئیس پلیس منطقه سنت لوئیس واقع در ایالت میسوری آمریکا از دستگیری، 29 نفر در اطراف فرگوسن در پی بروز شدیدترین ناآرامی ها در این شهر از ماه اوت تاکنون خبر داد.

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

همچنین سازمان هواپیمایی فدرال آمریکا از اعمال ممنوعیت موقت پرواز در شهر فرگوسن واقع در ایالت میسوری خبر داد.

افزایش فروش اسلحه

همچنین در پی کشته شدن یک جوان سیاه پوست به دست پلیس آمریکا در شهر فرگوسن و تبرئه قاتل، فروش اسلحه در این شهر افزایش یافته است.

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

با گذشت چهل سال از جنبش حقوق مدنی آمریکا که در دهه 1960 آغاز شد قتل مایکل براون اکنون به بحث درباره نحوه رفتار پلیس آمریکا با سیاهپوستان این کشور دامن زده و توجه همگانی را به تنش های نژادی دیرینه در فرگوسن و مناطق دیگر آمریکا جلب کرده است.

حمایت سی ان ان از پلیس قاتل/ بصورت قانونی او را کشتم!

آمارها نشان می دهد به طور متوسط هر دو روز، یک سیاهپوست آمریکایی در تیراندازی پلیس کشته می شود.

جدید ترین مطالب سایت