فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چند درصد قتل ها در تهران رخ می دهد؟

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه وقوع جرم در نقاط مختلف متفاوت است، گفت: شهر تهران 25 درصد و استان تهران 30 درصد از وقوع جرم را به خود اختصاص می دهند که بیشترین جرائم مربوط به سرقت است بعبارتی یک سوم سرقت در تهران اتفاق می افتد اما 10 درصد قتل در تهران رخ می دهد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه وقوع جرم در نقاط مختلف متفاوت است، گفت: شهر تهران 25 درصد و استان تهران 30 درصد از وقوع جرم را به خود اختصاص می دهند که بیشترین جرائم مربوط به سرقت است بعبارتی یک سوم سرقت در تهران اتفاق می افتد اما 10 درصد قتل در تهران رخ می دهد.

سردار اسماعیل احمدی مقدم  با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در برنامه  توسعه  ای با عنوان «رشد و تعالی فردی و سازمانی»، همه یگان های نیروی انتظامی را مورد بررسی قرار می دهیم که شاخص های آن بر پایه دیدگاه های مردم، سنجش سازمانی از نگاه مردم،  طرح مکنا و حقوق شهروندی می باشد.

او با بیان اینکه امروز گیلان دوازدهمین استانی است که مورد ارزیابی قرار می گیرد، گفت: گیلان از 100 نمره با کسب رتبه 86.5 در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است، که این امتیازدهی بنا بر اقدامات درون سازمانی، حقوق شهروندی،  رفتار با متهمان و ارباب رجوع انجام شده است.

احمدی مقدم با اشاره به کاهش جرائم در استان گیلان گفت:  کاهش 7 درصدی تصادفات، 53 درصدی تخلفات سازمانی، سوانح و کاهش جرائم جنایی در استان بسیار چشمگیر است بگونه ای که طی 8 ماه گذشته 40 مورد جرائم جنایی اتفاق افتاده است و این عوامل، از موارد ارزیابی استان گیلان است.

 فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: شاخص های جرم که همه رو به پایین بوده یکی از عوامل تامین امنیت اجتماعی است. از سال گذشته تاکنون وقوع جرائم در استان به جز سرقت روند کاهشی داشته است.

احمد ی مقدم با بیان اینکه وقوع جرم در نقاط مختلف متفاوت است، گفت: شهر تهران 25 درصد و استان تهران 30 درصد از وقوع جرم را به خود اختصاص می دهند که بیشترین جرائم مربوط به سرقت است بعبارتی یک سوم سرقت در تهران اتفاق می افتد اما 10 درصد قتل در تهران رخ می دهد.

 فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تاثیرگذاری عوامل اقتصادی در سرقت گفت: با هدفمندی یارانه ها با کاهش سرقت مواجه شدیم اما مجددا با افزایش ارز شاهد افزایش سرقت بوده ایم.

جدید ترین مطالب سایت