فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گفت‌وگویی منتشر نشده با مرتضی پاشایی/ مشهور شدن ساده است، محبوب شدن سخت است

اوایل باور نمی کردم و خیلی برایم سخت بود. اما کم کم باور کردم و به این باور قلبی رسیدم که خداوند می خواهد مرا امتحان کند و من باید از این امتحان سربلند بیرون بیایم

 گفت‌وگویی منتشر نشده با مرتضی پاشایی/ مشهور شدن ساده است، محبوب شدن سخت است

هموطن: من از اول با برنامه ریزی آمدم چون می خواستم خواننده شوم. البته اول در نظر داشتم هنرپیشه شوم و حتی کارهایی هم در زمینه تئاتر انجام دادم،اما خیلی زود و در ۱۴ سالگی به صورت نسبتا جدی وارد کار موسیقی شدم. ساز می زدم و آهنگ می ساختم. اتفاقا آهنگ های مختلفی هم می ساختم. فراموش نکنید اولین قطعه ای از من که خیلی گل کرد، مربوط به حدود ۱۲ سال بعد یعنی ۲۶ سالگی ام بود. 

 ــ اول که کارم را شروع کرده بودم همه می گفتند شبیه محسن یگانه می خوانم... من همان موقع هم گفته بودم که کار خودم را می خوانم و سبک ملودی ها وحتی تن صدایم با آقای یگانه فرق دارد. کم کم همه متوجه شدند که من سبک و سیاق کار خود را دارم و واقعا هم همیشه سعی داشتم کار خودم را بکنم و سبک و سیاق خودم را به دست بیاورم. 

ــ خیلی ها فکر می کنند که کنسرت هایم بعد از ماجرای مشخص شدن بیماری ام شروع شد، در حالی که این طوری نیست. من بعد از انتشار قطعه «یکی هست» و محبوب شدن آن، کنسرتی در کرج داشتم که با استقبال گسترده ای روبرو شد. بعد از آن کنسرت بزرگ تهران را برپا کردم که فوق العاده بود. بعد از کنسرت تهران که با استقبال فراتر از تصور همشهری های عزیزم همراه شد، تور دور ایران را آغاز کرد. سفرهایی که باعث شد از نزدیک با اکثر شهرها، آداب و رسوم و قلب مهربان مردم سرزمینم آشنا شوم و مردم همه این شهرها با انرژی فوق العاده شان، مرا روی صحنه غافلگیر کردند. همان موقع قرارداد کنسرت های شهرستان ما برای بسیاری از شهرها بسته شده بود و بعد که ماجرای بیماری ام مشخص شد این روند شدت گرفت. من اصلا نمی خواستم این را اعلام کنم، اما کم کم همه فهمیدند.

ــ اوایل باور نمی کردم و خیلی برایم سخت بود. اما کم کم باور کردم و به این باور قلبی رسیدم که خداوند می خواهد مرا امتحان کند و من باید از این امتحان سربلند بیرون بیایم. راهش این بود که تا سر احد امکان روی کارم تمتمرکز شوم واز مردیم که اینقدر به من لطف دارند انرژی می گیرم...

ــ مردم باید بدانند بیماری سرطان هم در بسیاری از مواقع قابل درمان است و آنها باید به بیمارانی که این بیماری را دارند روحیه بدهند. من تا آ]رین لحظه تلاش و مبارزه می کنم و البته در نهایت همان می شود که خدا می خواهد. 

ــ مشهور شدن کار ساده ای است و خیلی ها هم مشهور هستند اما آن کسی ماندگار است که بتواند محبوب شود. از اولین روزهایی که اسم و رسمی پیدا کردم سعی کردم نشان دهم که موفقیت من اتفاقی نیست و لیاقت آن را دارم. سعی کردم رفتارم را با مردم و دوستان و نزدیکانم تغییر نکند. سعی کردم همان مرتضای آرام و بی آزار باشم و همه عشقی را که در درون من است، به هموطنان و مخاطبانم هدیه دهم. فکر می کنم چون حرفم از دلم برمی آمد مردم هم آن را پذیرفتند. 

اخبار فرهنگی - شرق

جدید ترین مطالب سایت