لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تدارک نبرد بزرگ عراق

نایب رئیس شورای استانی استان الانبار عراق اعلام کرد بیش از ۲۰ درصد عشایر این استان برای نبرد با داعش مسلح شده اند. همچنین حملات غیر متمرکز داعش موجب درگیری های مسلحانه بین طرفین درگیری در برخی نقاط در عراق شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از الاخبار عراق، فالح العیساوی افزود: در استان الانبار عشایر مختلفی چون بونمر، جغافیه، بوعیسی، بوعلوان و دیگر عشایر حضور دارند که ثابت کرده اند برای مقابله با داعش می توان به آنان اعتماد کرد در نتیجه با توجه به افزایش چالش های امنیتی، از دولت می خواهیم در ارسال بیشتر تجهیزات نظامی به این استان سرعت عمل نشان دهد.

پیش از این صباح کرحوت، رئیس شورای استانی الانبار خبر داده بود 3000 نفر از عشایر زیر نظر افسران عالی ارتش در حال  آموزش هستند و به زودی آموزش آنان پایان خواهد یافت تا پس از آن برای مسلح ساختن آنان اقدام شود.

همچنین منابع امنیتی عراق از درگیری های شدید میان نیروهای عراقی و تروریست های داعش در اطراف سد  موصل خبر دادند. براساس گزارش منابع امنیتی، دو عامل انتحاری خودروی های بمب گذاری شده خود را نزدیک مراکز استقرار نیروهای مردمی در اطراف سد موصل منفجر کردند و در پی آن درگیری های مسلحانه شدیدی بین طرفین  رخ داد .

جدید ترین مطالب سایت